Зустрічайте весну в готелі «Континент» в Карпатах

Весна, одна з найпрекрасніших пір року. Від зимової сплячки прокидається природа. З-під снігу прориваються перші проліски, і тварини прокидаються від зимової сплячки. На деревах з’являються перші листочки, а повітря насичене свіжим ароматом. В цей час року просто необхідно відвідати Карпати, щоб назавжди запам’ятати цю чарівну весну. Кращим місцем відпочинку для всієї родини або просто для дружньої компанії неодмінно стане готель “Континент” у Закарпатті.

Кращий відпочинок в Карпатах подарує готель «Континент»

Готель «Континент» стане для вас затишним гніздечком, де можна комфортно розміститися на час відпочинку. Готель розташований в Закарпатській області, село Поляна. Мальовниче селище є одним з туристичних центрів, де розвинена інфраструктура. Можна замовити всілякі розважальні екскурсії по місцевих визначних пам’ятках. Наприклад, особливою популярністю користуються екскурсійні програми в Мукачево. Замок «Паланок», розташований прямо на вершині однієї з гір, подарує масу вражень. За останні роки територія замку і сама будівля були відреставровані. У приміщеннях і залах виставлені середньовічні інсталяції, а турист має доступ у будь-яку кімнату. В замку «Паланок» можна перейнятися духом середньовічної історії, зробити чудові фото на тлі мальовничих гір, що розкинулися на обрії, з верхньої вежі замку. Час від часу у дворі замку влаштовують концерти та інші розважальні заходи.

Перше, для чого їдуть в знамените селище Поляна, це звичайно ж відвідати знаменитий курорт, прославлений мінеральними водами «Поляна Квасова» або «Поляна Купель». Дістатися до курорту можна за лічені хвилини, отже під час відпочинку можна хоч кожен день приїжджати до цілющих джерел. Свіже гірське повітря, цілющі води допоможуть оздоровитися і набратися сил під час відпочинку.

Відвідавши Ужгород або Берегово, можна побувати в термальних басейнах і отримати повний релакс від весняного відпочинку. Найбільш поширеним видом відпочинку у Карпатах навесні є кінні прогулянки або піші прогулянки в гори. Іноді просто під час прогулянки можна побачити дивовижні унікальні природні явища, які бувають тільки тут.

У розпорядженні гостей в готелі «Континент» 34 номери різних цінових категорій. Так що ви неодмінно знайдете у нас свій затишний куточок. Послужливий персонал зробить все, щоб відпочинок був комфортним і незабутнім.