Зустрічай весну в Карпатах

Кожна українська сім’я надзвичайно трепетно ставиться до колоритного відпочинку в Карпатах. Цього сімейного дозвілля чекають з нетерпінням всі члени сім’ї. Для когось сімейний відпочинок може бути в літній період, а хтось віддає перевагу відправитися в Карпати взимку, щоб покататися на лижах, санках, чи сноуборді. Так чи інакше це відмінне дозвілля за найдоступнішими цінами.

Весна в Карпатах

Зимовий відпочинок в Карпатах — це чудовий активний відпочинок. Катання на лижах залишає безліч незабутніх вражень. Але особливо зворушливо знаходитися в українських горах навесні. Спостерігати як тануть сніги і прокидається природа – це захоплююче видовище, яке ні з чим не порівняти. Гори ніби пробуджуються від зимової сплячки і запрошують туристів зануритися в нові незабутні пригоди.

Відпочинок навесні в Карпатах особливо популярний на травневі свята. Сюди приїжджають цілими фірмами, влаштовують виїзні пікніки для співробітників, усамітнюються закохані парочки, приїжджають цілими сім’ями або з друзями. Навесні тут можна відпочити не гірше, ніж у будь-який інший час року.

Мережа готельних комплексів «Сіон Тур» пропонує комфортно відпочити в одному з наших готелів:

  • Free Way
  • Берлога
  • Континент
  • Гірський затишок
  • Червона Рута
  • Рубель
  • Здравниця Карпат

В мережі наших готелів і готельних комплексів гостей чекають комфортні номери різних форматів. Кожен готель оформлений у своїй оригінальній стилістиці і відповідає всім стандартам європейського обслуговування. Є різні типи номерів, а також люкси покращені. Готелі пропонують різні додаткові послуги та організовують екскурсійні програми. Відпочинок з нами неодмінно сподобається, як вашій родині, так і вашим друзям. Проведіть весну яскраво і незабутньо.