v

Яскравий новорічний відпочинок в Поляні

Поляна є самим мальовничим і найпопулярнішим курортним місцем серед українців. Воно знаходиться в невеликій долині в оточенні неймовірної лісової краси.

Ви запитаєте: «Чим славиться Поляна?»

В першу чергу, вона знаменита своєю природною мінеральною водою. Поширеними джерелами оздоровлення тут вважаються: «Поляна квасова» і «Поляна купель». До цих джерел, як правило, з’їжджається майже вся Україна, і навіть приїжджають з-за кордону. Вони справді вважаються цілющими і застосовуються для лікування по всій Україні. Також, на території Поляни існує маса баз відпочинку та оздоровчих комплексів.

Казкова зимова Поляна для сім’ї або великої компанії друзів

Після новорічних свят хочеться продовжити казку хоч ненадовго. Для цього сім’ї, друзі … загалом, весь народ відправляється в гори, в ліс, де багато снігу, душевного тепла, веселого і активного відпочинку. Зимовий відпочинок в Поляні прекрасно підійде любителям лижного спорту. У статті ми детально розповімо про те, в якому готелі краще всього зупинитися, щоб зуміти поєднати відпочинок для душі і лижний.

Так, наприклад, здравниця Термаль знаходиться зовсім недалеко від лижних трас. У разі, якщо ви бажаєте прокотитися з гір, відмінним варіантом для вас стане здравниця Карпати, що знаходиться в трьох кілометрах від гори Катерина. А від здравниці Термаль Катерина знаходиться в 7 кілометрах.

Якщо ж ви бажаєте відвідати Ведмежу гору в Карпатах, то відстань її від Поляни складає 5 кілометрів. Від Здравниці Карпати – 5-7 кілометрів, а від Термаль – 11 кілометрів.

Але, де б ви не заселилися в Поляні, Sion Tour люб’язно надає своїм клієнтам автобуси до гори Катерина та інших бажаних лижних трас, в тому числі і Ведмежа гора.

Скориставшись туром від Sion Tour, ви подаруєте собі і близьким вельми позитивні і приємні спогади, які залишаться у вашій пам’яті на довгі роки.

Поспішаємо запевнити – ціни на зимовий відпочинок в Поляні від Sion Tour не залежать від сезону! І це не може не радувати тих, хто любить економити свій сімейний бюджет. Зупиняючи свій вибір на даній туристичної компанії, пам’ятайте, що менеджери компанії підберуть для вас максимально комфортний тур, виходячи з ваших уподобань і бюджету на відпочинок.

За довідками по турам можете сміливо звертатися до менеджерів туристичної компанії Sion Tour, які із задоволенням підкажуть всю необхідну інформацію по кожному з запитуваних турів.

Sion Tour – з нами комфортно!