Як цікаво відпочити в Карпатах з дітьми?

Карпати одне з найпопулярніших туристичних місць в Україні. Потік туристів прямує сюди круглий рік і це не дивно. Місцевість надзвичайно красива, мальовнича і навіть унікальна. Місцеві жителі привітно зустрічають кожного гостя з якого кінця світу він би не приїхав. В останні роки надзвичайно розвинений туристичний бізнес. Тепер їхати в Карпати «дикуном» зовсім не обов’язково. Набагато вигідніше і приємніше приїхати відпочивати в заздалегідь заброньований готель з усіма умовами, харчуванням і масою додаткових послуг.

Відпочинок в Карпатах з родиною – цікаво і пізнавально

Для дітей сніг — це завжди привід потішитися. Це в першу чергу катання на лижах, санках, сноубордах і так далі. Але, як мовиться, не снігом єдиним. В Карпатах є безліч інших розваг для дітей. Популярні курорти є на території кількох областей Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської. У кожному місті та на території готелю є пункти прокату лижного спорядження. Можна «орендувати» професійного інструктора.

Самим великим і респектабельним курортом Карпат є Буковель, який розташувався на висоті 920 метрів над рівнем моря. У нього відмінна інфраструктура, а також найбільший вибір розваг для дітей і дорослих. Тільки один зовнішній вигляд дерев’яних будиночків створює відчуття казки. Світлові ліхтарики, музика, яка лунає практично з кожного двору створюють безперервну атмосферу свята.

В невимовний захват діти прийдуть якщо їм запропонують покататися на упряжці з собаками. Собак породи хаскі заправляють у сани-нарти, які жваво несуться по засніжених схилах. Збагатить знання дитини відвідування місцевих визначних пам’яток, яких тут величезна кількість. Вони зможуть оцінити багатогранність культури свого народу. У вихідні дні можна стати свідками місцевих гуцульських забав.

Зупинитися під час сімейного відпочинку в Карпатах краще в комфортному і недорогому готелі. Саме таким є готель “Континент”. Тут є затишні номери різного рівня від стандартних номерів, номерів підвищеного рівня.