k

Як спланувати нову подорож мрії?

Нова подорож — це завжди хвилююче. Всі думки в передчутті нових вражень і подій. Пропонуємо залишити всі хвилювання і ретельно спланувати вашу ідеальну подорож.

Вибрати напрямок поїздки

1. Вибрати напрямок поїздки.

Тут варіантів може бути величезна кількість. Якщо часу не так вже й багато, то варто скласти список місць, де ви хочете побувати. Враховуйте погодні умови. Червень, липень, серпень ідеально підходять для пляжного відпочинку. Вересень, жовтень, листопад більше підійдуть для огляду визначних пам’яток. Грудень, січень, лютий — це найкращий час для поїздки на гірськолижний курорт. Березень, квітень, травень – кращі місяці для того, щоб возз’єднатися з природою. Наприклад, можна відвідати Карпати. У травні вони особливо прекрасні.

Купити квитки на потяг

2. Купити квитки.

Купити квитки на потяг краще заздалегідь. Інакше в потрібну дату їх може просто не виявитися. Автобусні тури, як правило, відбуваються за заздалегідь складеним маршрутом.

Місця, які потрібно відвідати

3. Скласти список місць, які потрібно відвідати.

Для мандрівника – це один з головних пунктів, щоб не втрачати час на роздуми, куди податися далі. Складений маршрут дозволить істотно заощадити час і гроші.

Зібрати валізу у подорож

4. Зібрати валізу.

Обов’язково складіть список речей, які вам знадобляться в подорожі. Якщо речі не поміщаються у валізу, у вас ще буде місце їх викласти.

Готель Славутич-Закарпаття

5. Забронювати житло.

Якщо у вас точно продуманий план дій, то ви напевно вже подумали, де зняти житло в Карпатах. Тоді вам не доведеться ночувати на вокзалі.
Збираємося у подорож

6. Перевірити ще раз всі пункти.

Замовити комфортабельний номер в Карпатах можна на нашому сайті. Мережа наших готелів поширюється у кількох містах, так що ви можете забронювати номер саме в тому місті, в яке вирушаєте.