p

Як правильно перевозити їжу в поїздці

Поїздка в одну з наймальовничіших місць в Україні – Карпати – дарує безліч позитивних вражень та спогадів. Деякі спогади можна зафіксувати на фото та відео, а от смак і запах гуцульської кухні цифровими носіями точно не передаси. Багато туристів знають, що гуцульські страви настільки смачні і оригінальні, що таких більше немає ніде в світі. Саме тому крім інших сувенірів, намагаються привезти рідним і близьким деякі кулінарні шедеври гуцульської кухні. Як правило — це всілякі копченості, вина, риба і так далі.

Але перед відправленням додому, все ж виникає питання, як правильно упакувати продукти в дорогу, щоб вони не зіпсувалися. Особливо це питання актуальне під час поїздки на відпочинок у Карпати в теплу пору року.

Спочатку важливо, щоб продукти були свіжими. Не сподівайтеся на чесність продавців, а самостійно перевіряйте продукти на свіжість. Це дозволить уникнути перенесення зайвої ноші, а також кишкових захворювань при вживанні неякісних продуктів. Так як відстань між холодильниками від пункту А в пункт В досить велика, то упакуйте всі продукти окремо. Для цього можна використовувати пластикові контейнери. Вони легкі і герметичні.

Краще всього купувати такі кулінарні вироби, які не змінять форму і апетитність після транспортування.

Якщо все ж є необхідність перевозити їжу в холодному місці, а сумки-холодильника немає, то його можна спорудити самостійно. Для цього заморозьте кілька пляшок з мінеральною водою. Мінеральна вода розморожується набагато повільніше звичайної води. Також в якості хлад агента можна використовувати пакети від соку. Всередині них знаходиться фольга, яка також сповільнить процес розморожування води.

Гарячі пиріжки в дорозі довше залишаться гарячими, якщо їх загорнути у фольгу, а потім у рушник. При будь якому транспортуванні продуктів, не забувайте, що в першу чергу починають псуватися вологі продукти. Як правило, це всілякі бутерброди, овочі і фрукти, особливо, якщо вони вже мають пошкодження. Для їх перевезення краще використовувати не пластикові пакети, а пергамент, а потім загорнути у фольгу.

Темний і світлий сорти хліба також слід перевозити окремо. Інакше, білий хліб просочиться запахом темного і до того ж придбає неприємний присмак.

Якщо ви твердо знаєте, що привезете в якості сувеніра з Карпат, то це чудово. Але якщо ви не знаєте, де краще зупинитися у Карпатах, то ми рекомендуємо готель “Континент”. Саме тут найбільш комфортні номери, ввічливе обслуговування, близькість до всіх розваг і найдоступніші ціни на проживання в Карпатах. Наше місце розташування можна побачити в формі сайту внизу, щоб замовити номер.