c

Все, що потрібно знати про відпочинок в Карпатах

Люди, плануючи довгоочікуваний відпочинок, орієнтуються на кількість можливих розваг, чистоту повітря і, звичайно ж, на можливість хоч трохи оздоровитися під час відпочинку. Зазвичай зі словами оздоровлення та розваги відразу ж асоціюється море. Чисте морське повітря, пляжі, готелі, розвинена культурна і оздоровча програма. Це так, але ще одним прекрасним способом оздоровитися по праву можна вважати гори. Звичайно, подібний відпочинок не славиться великим попитом, виходячи зі статистичних даних, але спочатку важливо розібратися в плюсах відпочинку в горах.

Плюси гірського відпочинку

Гірське повітря дійсно кристально чисте і воно не таке, як на морі або в іншій місцевості.

У горах по-іншому працюють дихальна, серцево-судинна та нервова системи організму. Набагато краще стимулюється робота кісткового мозку, і завдяки цьому зміцнюється імунітет і робота всього організму. Гірський відпочинок дуже сприятливий для: гіпертоніків, людей з бронхіальною астмою або з бронхітом, і навіть для людей, які страждають виразкою шлунка. Походи по гірських стежках в Карпатах підвищують витривалість організму і зміцнюють м’язи. Тому більшість лікарів – невропатологів, психологів, терапевтів – радять відпочивати в горах. Звичайно, людям, страждаючим суглобовими захворюваннями, перед тим, як вирушати у гори, слід ретельно продумати запланований відпочинок.

Крім оздоровчих заходів, в горах є багато цікавих занедбаних місць, а також ліси, курорти гірськолижні, зимові та літні ярмарки, йога-табори і багато іншого.

Що з собою взяти?

Для більш комфортного відпочинку в горах важливо з собою взяти зручне взуття. Кеди, кросівки, черевики на товстій підошві – будуть ідеальним варіантом. Одяг повинен не сковувати рух, бути зручним і комфортним. Важливо запастися кількома кофтами або светрами, оскільки в горах вдень ​​може бути тепло, а вночі – прохолодно. У літній період на гірський відпочинок важливо взяти з собою сонцезахисний крем і крем проти укусів комах. Таким чином ви зможете убезпечити себе від будь-яких погодних незапланованих ситуацій.

Ще одним, основним моментом при відправці у гори є вибір місцевості, готелю, де зупинитися. В Карпатах багато готелів, пансіонатів, вілл з різним рівнем комфортності та ціновою категорією, і для того, щоб не зіпсувати собі відпочинок, слід правильно і ретельно вибрати туроператора, який підбере відповідний тур за заданими параметрами, як з точки зору розважально-оздоровчої, так і з точки зору ціни.

Як правильно вибрати туроператора?

Якість поїздки, настрій і враження після неї, цілком і повністю залежать від рівня наданого сервісу туристичної компаніі. Отже, при виборі туроператора потрібно звернути увагу на більш поширені компанії, уважно читати відгуки і інформацію про компанії. Також важливо, щоб на будь-якому сайті оператора було видно юридичну адресу, тобто місцезнаходження офісу компанії. Важливо також перевірити, чи збігається юридична адреса на сайті з чинною адресою офісу.

Чому Сіон тур?

Туристичне агентство Сіон тур надає:

– безпечний і комфортний відпочинок, повну та актуальну інформацію про поїздки та рекомендації до обраних путівок;

– ввічливість персоналу;

– супровід з точки А до точки Б;

– високий рівень сервісу та обслуговування;

– сотні задоволених клієнтів.

Можливо, компанія Сіон тур, відкриє погляд на відпочинок в Карпатах з абсолютно нового і свіжого ракурсу.