Відпочинок в Поляні (Квасова)

Відпочинок в Поляні – місце зустрічі змінити не можна

Поляна. Закарпаття – чисте повітря, зелень навколо, а головне – краса місцевості, яка не може не зачаровувати. Сюди можна приїхати не тільки полікуватися, але й відпочити від міської метушні, побути наодинці з природою. Часом, це так важливо. У Поляну багато людей приїжджають лікуватися мінеральними водами. І, безумовно, можна вважати, що тут самі чарівні, багаті лікувальними властивостями місця, які лікують не тільки тіло, а й душу.

Саме село Поляна розташоване у вузькій долині, що оточена з усіх боків лісами. Воно знаходиться в стороні від міжнародної траси Київ-Львів-Чоп. Насправді, у Поляни велика і довга історія. Знайдені речові пам’ятки на її території, говорять про те, що її історія починається приблизно з другого тисячоліття до народження Христа. Перша письмова згадка як про невелике поселення пастухів відноситься до ХІІ ст. Під час монголо-татарської навали село було спалене і відновлено тільки в 1548 р. У 1728 р. австрійський імператор віддав значну частину Закарпаття, в тому числі і Поляну, графу Шенборну.

А з 1946 року на базі колишньої “Полянської купелі” працює в повному обсязі санаторій “Поляна”. Зараз тут безліч санаторіїв, які пропонують послуги з багатопрофільного лікування або загального зміцнення організму. Відпочиваючим пропонуються також різнопланові екскурсії. Загалом, все на ваш власний вибір і бажання. Адже Поляна – це не просто комплекс, де можна полікуватися. Тут можна відвідати ще й історичні памйятки, а саме:

  • Замок Шенборнів;
  • Парк Шенборнів;
  • Чинадіївський замок;
  • Село Ділове, тут знаходиться цілий парк різноманітних тваринок від оленів до милих єнотиків. Тут сподобається не тільки дітям, а й дорослим;
  • Стара дерев’яна церква в с.Уклин;
  • Музей історії в Сваляві і т.д.

Ці та інші місця ви можете відвідати під час відпочинку або лікування в Поляні.

Туроператор «СіонТур» пропонує розміщення в готелях на території села Поляна . Дізнайтеся докладніше про інші варіанти житла в Поляні всього в один клік .

Поляна – відпочинок для душі і тіла!