Відпочинок в Поляні. Готелі в Карпатах, гірськолижні траси, санаторне лікування, відгуки | СіонТур

Відпочинок в Поляні (Квасова)

Бази відпочинку в Поляні Квасова

Карпати – це той курорт, який цілий рік зустрічає нас насиченою природою і мальовничими картинками, унікальними пам’ятками, дозволяє надихатися гірським повітрям, оздоровитися. Цей курорт дарує неймовірні емоції, які неможливо забути. Активний відпочинок тут забезпечений круглий рік – влітку, взимку або навесні.

Казкове місце Карпат – село Поляна, приватний сектор. Це невелике селище, оточене з усіх боків лісами. Тут розташувалися два гірських хребта Полонинський і Вігурлат-Гутинського. Протікають дві річки Мала і Велика Пиня. Гостинні жителі села Поляна на Закарпатті з усією душею раді бачити кожного гостя.

Відоме джерело води і готелі на Закарпатті

«Поляна Квасова», джерело якої розташоване на території санаторію «Сонячне Закарпаття». Мінеральна вода містить гідрокарбонат, який відмінно справляється з печією. Є кращою профілактикою і лікуванням захворювань шлунка.

В самому серці селища Поляна розташувався готель «Континент» на 150 чоловік, з кількома конференц-залами, wi-fi, паркуванням і харчуванням раз на добу – сніданок. Затишний сучасний готель дозволить насолодитися високим сервісом і послугами – національна кухня, баня з басейном, масаж і т.д. Для гостей з дітьми, або корпоративних. При цьому ціни на житло в готелі оптимальні і досить бюджетні.

«Гірський затишок» – це великі номери, обладнані всім необхідним, включаючи кухню і сан вузол. Бездоганний недорогий відпочинок з масою можливостей. Гарний вибір – насолодитися гірським повітрям, намилуватися краєвидами і акуратними будиночками навколо. Готель розташований поруч з санаторієм «Сонячне Закарпаття». Саме в ньому ви можете пройти курс профілактичного лікування на основі води «Поляна Квасова». Також готель організовує екскурсії в прилеглі мальовничі місця.

Більш детально ознайомитися з відгуками наших клієнтів, отримати необхідну інформацію, подивитися всі варіанти для дешевого зеленого туризму всією сім’єю або економ відпочинку для двох, можна на сайті. А наші менеджери доступно вас проконсультують по телефону.