Відпочинок в Поляні (Квасова)

Відпочинок в Поляні (Квасова)

 

Карпати – це курорт, який цілий рік зустрічає нас, насиченою природою, дозволяє надихатися гірським повітрям, оздоровитися та зануритися в тишу з природою цілком. Цей курорт, який дарує неймовірні емоції, які неможливо забути, а хочеться тільки повторити знову і знову. Активний відпочинок, тут забезпечений цілий рік, будь то літо чи зима.

Казкове місце Карпат – село Поляна, як тут відпочивають, пам’ятки, цікаві місця і кращі готелі, читайте про все це нижче.

Зміст:

  1. Опис і розташування
  2. Пам’ятки
  3. Рекомендуэмо готелі Поляна, на Закарпатті
  4. Гірськолижний відпочинок
  5. Санаторне лікування
  6. Проїзд

Поляна – Карпати

1. Опис і розташування

Невелике селище, оточене з усіх боків лісами, подарує найчистіше повітря. Тут розташувалися два гірських хребта Полонинський і Вігурлат-Гутинського. Також протікає дві річки Мала і Велика Пиня.

Карпати з усіх боків, усипані невеликими селищами, які ще більше, ніж великі курорти, зберегли традиції і мають свої історії та легенди. Закарпаття, можна сказати пройшло «крим і рим», від одного розгрому, до завоювання іншого. І ось нарешті в 1841, під керівництвом Шерборнова, почали будувати перші цеха, для розливу мінеральних вод. Невелике селище в одну «хвилину», перетворився на казковий, лікувальний, європейський центр. Далі ви пам’ятаєте, перша, друга світова війна, далі влада, якої не до курортів взагалі. З цими подіями існує багато легенд та історій, але сьогодні, завдяки сучасним технологіям, все відновилося на найвищому рівні і гостинні жителі села Поляна на Закарпатті з усією душею, раді бачити кожного гостя.

2. Пам’ятки

Історичний музей Свалява.

Музей зберіг те, що давно забуте або зовсім не пізнано, сучасним людством. Молодому поколінню, буде особливо цікаво, подивитися на 1861 експонат, які нагадають стародавні звичаї, предмети побуту, скрині, фотографії і.т.д. Перебування в музеї, занурює в минуле, як же цікаво, як жили наші предки.

Усіма відоме джерело води.

«Поляна Квасова», її джерело розташоване на території санаторію «Сонячне Закарпаття». Мінеральна вода містить гідрокарбонат, який відмінно справляється з печією, а також є кращою профілактикою захворювань шлунка.

Старовинна дерев’яна Міхайловксая церква.

Це не просто церква, це древній алмаз, який було збережено до сьогоднішніх днів. Церква, побудована без єдиного цвяха і стала для багатьох прикладом предків.

Церква Петра і Павла.

Гарне, архітектурне творіння, побудоване в 1700 році. Всього збережено 3 самих маленьких церкви і одна в Уклин і тільки вона не була реконструйована.

Поляна готелі

3. Кращі готелі Поляна на Закарпатті

В самому серці селища розташувався готель «Континент» на 150 чоловік, з кількома конференц-залами. Затишний, сучасний готель, дозволить насолодитися, високим сервісом і послугами таких, як національна кухня, баня, масаж і.т.

«Гірський затишок» – це готель з великими номерами, обладнані всім необхідним, включаючи кухню та сан вузол. Бездоганний відпочинок, з масою можливостей. Відмінний вибір, насолодитися гірським повітрям, намилуватися краєвидами. Готель розташований, поруч з санаторієм «Сонячне Закарпаття», саме в ньому, ви маєте змогу пройти курс профілактичного лікування на основі води «Поляна Квасова» .Також готель організовує екскурсії, в ближні мальовничі місця.

4. Гірськолижний відпочинок

А тепер інформація для найактивніших !!!

Незважаючи на те, що село Поляна на Закарпатті, тихе і невелике, і відразу замислюєшся, що тут є? Але прошу порушити ваші стереотипии тому, що Поляна – це сучасний курорт, котрий з 2007 і 2008 року радують своїх гостей відмінними підйомниками. Тут ви маєте змогу, насолодитися трьома трасами:

  • Урочище ведмежий – траса 500 м
  • Лижний центр – траса 750 м
  • Бугельний витяг – 300 м

У всіх пунктах, можна на прокат отримати абсолютно всі спорядження, а також в разі потреби інструктора.

5. Санаторне лікування

Коріння, відомої лікувальної, мінеральної води «Поляна Квасова», закладені саме тут. Сюди приїжджають люди з перебоями роботи желудокишкового тракту, з гастритами, виразками, після операцій і.т.і. Курорт Поляна – це лікування, активний відпочинок, плюс гірське повітря і приголомшливо красива природа, дають дуже добрий результат.

7. Проїзд

Пріоритет Поляна Закарпаття, це дуже зручне місце розташування. Майже з будь-якого великого міста в Україні, можна доїхати до Сваляви, а від туди 10 км на маршрутному таксі і ви на місці.

Доброго відпочинку, сильних емоцій та яскравих фотографій!