Відпочинок в карпатській «Барлозі» – єдність з природою

Кожен куточок українських Карпат по-своєму прекрасний. Тут є величні місця і такі місцевості де хочеться просто усамітнитися від натовпів численних туристів. Ось чому кожен відпочиваючий прагне оселитися в такому готелі, де можна відокремлено відпочити після насиченого дня активного відпочинку. В такому готелі повинні бути всі блага цивілізації, але при цьому тихо і затишно. Саме таким є прекрасний комплекс «Берлога».

Готель «Берлога» радо зустрічає кожного гостя

Готель “Берлога” повністю відповідає своїй назві. Він розташований в одному з екологічно чистих гірських районів на території Національного природного парку «Сколівські Бесиди», Львівської області. Привітний персонал завжди радо зустрічає нових гостей, так і постійних клієнтів. Саме вони, як ніхто знають, що відпочинок у нас найбільш спокійний і до того ж зручний. Саме зручний, адже наша інфраструктура дозволяє в найкоротші терміни дістатися в ту частину гір, яка вам сподобалася для відмінного проведення часу.

Крім того, на території комплексу теж є чим зайнятися, адже у нас є власне озеро з фореллю, а значить, щоб сходити на рибалку не доведеться далеко їхати і шукати водойми в горах. Улов можна тут же приготувати в нашому ресторані або влаштувати барбекю у затишних альтанках. Повірте, в умовах чистої первозданної природи, ніхто з гостей на відсутність апетиту ще не скаржився. Тут все сприяє тому, щоб смачно поїсти і випити прохолодні або міцні напої.

Мальовничі гори так і манять, щоб прогулятися між їх схилами або піднятися на верхівку однієї з них. З цим теж не буде ніяких проблем. При необхідності можна замовити трансфер, який відвезе вас в будь-яке місце, куди ви захочете. І звичайно ж ви будете знати, що після виснажливих прогулянок ви повернетеся в свій затишний комфортний номер зі свіжою білизною і домашньою атмосферою.

У нас є конференц-зал на 50 чоловік оснащений всією необхідною апаратурою. У нас можна проводити корпоративні зустрічі, презентації та організовувати групові заїзди. Цей напрямок досить поширений останнім часом і ми створюємо всі умови для гостей. Детальну інформацію можуть розповісти наші менеджери і допомогти вам вибрати підходящий варіант проживання.