w

Відпочинок в Карпатах на двох

Відпочинок в Карпатах завжди приносить масу позитивних емоцій, а якщо влаштувати відпочинок в Карпатах на двох, то це стане незабутнім проведенням часу. Мальовничі пейзажі, кристально чисте гірське повітря та гостинні місцеві жителі – оптимальний варіант для недорогої подорожі по Україні.

Зимовий і літній відпочинок в Карпатах

Тут круглий рік є чим зайнятися туристу. Особливою популярністю користується екстремальний відпочинок. Взимку можна вдосталь покататися на лижах, санчатках, сноубордах. Все необхідне спорядження є при готелях і базах відпочинку. При необхідності можна додатково замовити послуги професійного інструктора. Зустріти Новий рік в Карпатах мрія багатьох українців, адже тут знаходиться епіцентр народних гулянь з народними гуцульськими обрядами, такими таємничими та колоритними.

Літній відпочинок також може бути надзвичайно насиченим і цікавим. Можна відправитися на екскурсію по численних визначних пам’ятках. Відвідати унікальні середньовічні замки і костели, які вражають своєю віковою витримкою. Не можна втратити нагоду відвідати одну з численних древніх печер з водоспадами і гротами.

Особливою популярністю користується гірський рафтинг. Зашкалювання рівня адреналіну в крові забезпечено кожному туристу, який зважиться на настільки небезпечне проведення часу. Для любительок косметичних процедур також буде чим себе побалувати. Адже тут сконцентрована найбільша кількість термальних джерел. Місцеві фахівці спа-салонів подарують модницям незабутні відчуття релаксу і блаженства.

Кінні прогулянки подарують дух романтики приїхавшим сюди закоханим для усамітненого відпочинку. Як бачите, кожен турист знайде собі заняття до духу, так що не втрачайте час і вирушайте до нас. Ми завжди готові радо зустріти наших гостей!