Відпочинок в Карпатах – Готелі

        З кожним роком відпочинок в Карпатах, стає все популярнішим, сюди їдуть туристи не тільки з України, а й з ближнього зарубіжжя.  Відпочинок в Україні зовсім не поступається, своїм сусідам.  А навпаки з кожним роком набирає обертів.  Активно розвивається інфраструктура, схили одні з кращих в Європі, готові прийняти, як новачків, так і професіоналів.  Що ж так вабить гостей?  Чому Карпати?  

       Відповідь дуже проста.  Дику, першокласну природу побачити, відчути силу схилів або просто надихатися чистим, гірським повітрям.  І не мало важливий фактор – «доступність», великий вибір житла на різний бюджет підбирайте тут.  

Готелі КарпатЩо так вабить гостей?  

    Природа Карпат, дуже незвичайна, нею не можна намилуватися, надивитися.  Вона закохує в себе, причому круглий рік.  Ліс, гори, незаймані луки, дивовижні рослини – все це Карпати.  Тут нудно не буває.  Сюди приїжджають оздоровитися, просто відпочити проробляючи прогулянки або здійснити активну подорож, підкоряючи вершини гір.  

Розваги взимку.  

        Безліч розваг, пропонують Карпати: катання на лижах, санях, ковзанах, сноубордах, квадрациклах, відвідування лазні, термо басейни, безліч кафе, ресторанів (на будь-який гаманець), екскурсії і.т.і.  

Де кататися в КарпатахРай для дітей.  

        Нескінченні замети, валяння в снігу, ліплення снігових «баб», безліч гірок, ось як бачать зиму діти.  Скільки адреналіну і захоплення у них від усього цього.  Тут забуваються уроки, діти розслабляється, насичуються позитивною енергією, переключаються і насолоджуються кожною хвилиною.  Спогади дітей про Карпати, ніколи не зникають з їх пам’яті, тому, скільки чудес і емоцій, дарує їм це місце, не замінить ніщо.  До того ж свіжий, гірське повітря, добре оздоровить і поправить здоров’я сміливців.  

Населення.  

     Також гори славляться, своїми привітними і щедрими жителями.  Вони вас познайомлять з древніми, українськими традиціями та національною кухнею.  Страви різні – це різноманітні каші, яким вже багато років, страви з білих грибів.  Карпатська їжа дуже ситна, тому енергії вистачить, на підкорення будь-яких схилів.  Населення складається з трьох етнічних груп – це гуцули, бойки, лемки.  Гостинність їх на дуже високому рівні, також, як і сервіс, який з кожним роком вдосконалюється і не поступається західним курортам.  

Клімат.

       В українських Карпатах, клімат досить різноманітний.  Причиною є різка зміна гірських висот від 150 до 2080 м. Разом в заввишки змінюється і погода.  Клімат тут помірний, м’який, в середині літа, тут температура від +19 до +24 градусів, а в зимовий період від -5 до -15 градусів.  На вершинах горах, звичайно градуси нижче і в літній період і взимку.  Загалом тут мінлива весна, не гаряче, а тепле літо, суха, приємна осінь і м’яка зима.  

Карпати - куди поїхатиКультура.  

       Українці змогли зберегти етнокультуру, якої пильно пишаються.  Здається, тут зібрався творчій народ, усі художники, співаки або просто яскраві люди.  Саме їх покоління спорудили храми, збудовані без єдиного цвяха, прикрасами храмів, є ікони.  Зображені на склі.  Також багато стародавніх ікон, можна зустріти в музеях.  Святковий одяг, тут національний.  Це яскраві вишиванки, вишиті власними руками.  Також вишивають на рушниках, подушках і сорочках.  Такі вироби зберігають, передаючи по поколінням.

         Якщо ви все ж вирішили відправитися в подорож в Карпати, скористайтеся послугами перевіреного оператора  Сіон-Тур.  Грамотні менеджери підберуть вам цікавий тур, в будь-який сезон (літній, зимовий) і поселять в надійні готелі.