Відкритий БАСЕЙН з підігрівом

Єдиний в курорті Сонячне Закарпаття відкритий басейн з підігрівом води Полянські КУПЕЛІ
Село Поляна вважається одним з найбільш відомих бальнеологічних курортів в Україні. Знаходиться воно в Свалявському районі Закарпатської області, серед густих лісів і стрімких рік. Щорічно в Поляну приїжджають оздоровитися туристи зі всіх куточків Україні і навіть з найближчих країн. Лікуються тут завдяки унікальній і корисній Полянській «квасній» воді, яку використовують як для питного використання, так і для прийняття ванн.

На території «Полянських купелей» є два басейни: великий басейн розміром 15 на 8 метрів, глибиною 1 м 40 см, і детячий басейн глибиною до 50 см.

Вода в басейнах постійно підігрівається до комфортної температури, завжди очищується і оновлюється через фільтри.

В приміщеннях комплекса «Полянські Купелі» є жіноча і чоловіча роздягальні з шафками, що зачиняються, туалети, душові кабіни і кафе. В кафе зможете придбати охолоджуючі і смачні напої або перекусити.

«Полянські купелі» – прекрасне місце для відпочинку з сім’єю в Поляні. Ви і Ваші діти тут добре скупаєтесь і просто прекрасно проводите вільний час. Відпочиваючи в басейні «Полянських купелей», зможете милуватися оточуючими видами прекрасних Карпат і так Ви забудете про всі проблеми.

До Ваших послун:

– Завжди тепла, чиста і прозора вода;
– Завжди доброзичлива атмосфера і приємна музика;
– На території комплекса зручні лежаки, кафе з прохолоджуючими напоями, роздягальні, душові;
– Для малюків є дитячий басейн з теплою водою.