v

Весілля в горах Карпатах від турагентства СіонТур

Напевно, кожна дівчина завжди мріяла про своє майбутнє весілля, уявляла, планувала все до найдрібніших деталей. Звичайно, весільний процес включає в себе велику кількість нюансів. Тому підходити до організації потрібно з великою відповідальністю, якщо хочете не допустити безглуздих ситуацій.

Погодьтеся, від місця проведення весілля багато що залежить. Природно, у кожного своє власне уявлення весільної церемонії. Одні планують проводити їх в зимові місяці, інші жарким літом або весною, треті восени. Головне правильно визначитися з місцем.

Туристичне агентство «СионТур» надає можливість провести весілля в Карпатах. Для цього турфірма пропонує наступні готельні комплекси:

  • Континент;
  • Приватна садиба Берлога;
  • Смерекова хата;
  • Рубель.

Для корпоративної поїздки на природу вельми підійде озеро «Берлога». Тут Ви можете відпочити прямо біля озера в наметовому містечку, отримати насолоду від прекрасних Карпатських пейзажів.

Також цікаво:  Кращий відпочинок в Карпатах від «СионТур» 

Организация свадьбы, корпоратива на высшем уровне в Карпатах от турфирмы СионТур«СионТур» повністю організовує, втілює всі весільні плани. Зможе зробити «день створення сім’ї» самим незабутнім, неповторним. Справжні карпатська або європейська кухня, гриль-меню якісно доповнять будь-який фуршет, весільне застілля.

Ми зможемо розмістити всіх запрошених гостей – від 100 чоловік. Зв’язатися з співробітниками компанії для бронювання можна за вказаними на сайті номерами телефону. Крім цього, Ви знайдете номери готелів і розташування їх на карті.

Команда «СионТур» з величезним задоволенням зробить Ваше проведення часу в Карпатах найцікавішим, неперевершеним для кожного. Гарантує максимально гідний відпочинок в Карпатах в будь-який час року сім’єю з дітьми, друзями або для корпоратива.