Веселий лижний відпочинок в Карпатах доступний кожному туристу

Для любителів лижного спорту і сноубордистів улюбленою порою року є зима. Адже саме цей період пік сезону. В такому разі просто не можна відмовити собі в поїздці в Карпати на один з гірськолижних курортів. Гірські схили Карпат ідеальні для лижного катання. Тут є траси як для лижників-початківців, так і для спортсменів зі стажем. Всю необхідну амуніцію можна орендувати в готелі, в якому селиться турист.

Лижний вдпочинок в Карпатах 2018 подарує яскраві емоції

Досвідчені туристи з великим завзяттям підкорюють все нові вершини. Але зовсім не потрібно бути професійним спортсменом щоб покататися на санках, гумових кругах, ковзанах, всюдиходах. Вибір зимового виду транспорту величезний і тут знайдуть собі заняття по душі як дорослі, так і діти. Однак перед тим як відправитися на засніжені схили карпатських вершин, варто визначитися з поселенням.

Від обраного готелю буде залежати близькість до лижних спусків, так і загальний комфорт зимового відпочинку. Агентство «Сіон Тур» пропонує оптимальний вибір кращих і недорогих готелів, які знаходяться в хвилинній близькості від підйомників.

Вони розташовуються в місцях, де найбільше люблять відпочивати туристи і найбільш розвинута інфраструктура. Однак незважаючи на це, тут можна провести найбільш відокремлений відпочинок як з родиною, так і влаштувати групові заїзди. Доброзичливий персонал, затишні номери, безліч додаткових послуг, все для того, щоб наші гості провели незабутній відпочинок в Карпатах.