Великодній відпочинок в Карпатах

Свято Великдень – один з найважливіших днів, а для українців, які надзвичайно шанують релігійні канони, цей день особливо важливий. Звичайно святу передує ретельна підготовка, але безпосереднього сам Великдень потрібно провести, як і прийнято весело і цікаво. Якщо не веселитися на Великдень – сумувати або працювати, то доведеться сумувати весь рік. Саме так говорить давнє повір’я, а їм варто слідувати. Відправитися на великодні свята в Карпати, що може бути прекрасніше.

Відпочинок в Карпатах на Великдень для всієї родини

В Західній Україні живуть люди, які стежать за всіма релігійними традиціями, дотримуються постів, ходять у храми не тільки по великих святах, але і щонеділі. Може саме тому, западенці також весело вміють святкувати свята. З особливими традиціями і ритуалами відзначають Великдень в Карпатах. Святкування супроводжується масовими гуляннями, народними іграми та забавами. Святкувати Пасху разом з гуцулами, це справді незабутнє яскраве видовище.

У невеликих карпатських селах можна скуштувати безліч унікальних гуцульських страв, які не готують більше ніде на планеті. Копченості, соління, глінтвейни і так далі, все це різномаїття страв неодмінно залишить масу незабутніх гастрономічних вражень. Великдень 2018 відзначається 8 квітня, так що є вірогідність того, що в Карпатах можна побачити унікальні природні явища. На одному гірському спуску туристи катаються на лижах, а біля підніжжя гори пробиваються крізь сніг перші квіти.

Перед тим як відправитися відпочивати в Карпати на Великдень, варто завчасно подбати про те, де ви зупинитеся. Хороше місце розташування готелю дозволить провести відпочинок набагато яскравіше. Відмінне місцерозташування має затишний готель «Континент» в знаменитому селищі Поляна, Закарпатської області. Прямо в готелі можна замовити екскурсійні програми по місцевих визначних пам’ятках – замки, монастирі, природні заповідники. Також на території готелю надається ряд додаткових послуг – мангал, риболовля, лижне спорядження і так далі.

Приїжджайте відпочивати в готель “Континент” і великодній відпочинок залишить у ваших серцях масу позитивних емоцій.