УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні друзі, партнери та клієнти!
Ми стежимо за розвитком новин і розуміємо, що для подолання кризи, ймовірно буде продовжено впровадження карантину. Для перемоги над вірусом COVID-19 треба докласти спільні зусилля та взаєморозуміння.
У нас як і у всіх в країні вимушено зупинився бізнес. Зупинилось будівництво, ремонти, запуск нових готелів. На це все були направлені великі фінанси, сили та душа всієї компанії. У зв’язку за карантином зупинилось все і ми не можемо виконати свої зобов’язання повною мірою і в тому числі скасування бронювань з поверненням коштів.

Саме тому, добра новина, прийнята керівництвом компанії Glory Hotels Group, полягає у наступному.
Не зважаючи на можливе продовження терміну карантину по всій території України, ми з впевненістю можемо констатувати, що всі наші гості та клієнти зможуть повною мірою скористатися депозитом на відпочинок у зручний для Вас час.

Ми піклуємось про здоров’я кожного хто відвідує нашу мережу готелів Glory Hotels Group. Наші зусилля направлені на вдосконалення сервісу та підвищення рівня безпеки. Тому, керівництво компанії, пропонує наступний план дій:
– існуючі акційні пропозиції, не припускали можливість повернення заставного платежу, але ВСЕ ЦЕ ВЖЕ В МИНУЛОМУ! Ми гарантуємо зберегти всі передплати і дати можливість перебронювати, як тільки закінчиться карантин і буде можливість відновити роботу готелів.
– повна вартість бронювання, ЗБЕРІГАЄТЬСЯ на особистому рахунку клієнта протягом ДВОХ РОКІВ. Клієнт може скористатися цим депозитом в будь-який сезон поновленої роботи мережі готелів Glory Hotels Group.
– всі наші гості, які були змушені відкласти свій відпочинок через впровадження всенаціонального карантину, будуть мати УНІКАЛЬНУ МОЖЛИВІСТЬ протягом 2020 року, використати свій депозит у ВИСОКИЙ СЕЗОН по особливій ДИСКОНТНІЙ ціні на будь-який номер в нашій мережі готелів.
– по закінченню офіційного терміну карантину, ми обов’язково Зв’яжемось З КОЖНИМ, хто забронював відпочинок для себе та своїх близьких. Ми розглянемо в індивідуальній формі варіанти та можливості вирішення питань пов’язаних з бронюванням та перебронюванням.
– кожен готель ГОТОВИЙ ДО ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ відпочинку, оскільки всі фінанси компанії були направлені на запуск та покращення сервісу в готелях, оновлення номерів та обладнання для повноцінного функціонування готелю, ресторанів та розважальних сервісів.

Ми гарантуємо, що всі депозити наших дорогих клієнтів та гостей мережі готелів Glory Hotels Group будуть збережені. Ми з радістю повідомляємо, що поборовши сьогоденні проблеми та виклики пов’язані з протидією розповсюдженню вірусу, ми зробимо все можливе, щоб Ви змогли приїхати на чудовий відпочинок та отримати незабутні позитивні враження та спогади.
Бажаємо кожному міцного здоров’я, бадьорості духу та великої наснаги! Нехай віра та любов наповнює ваше життя в цей час! Знаємо, що з Божою допомогою ми разом подолаємо будь-які виклики долі.