«Укрзалізниця» призначила «Нічний експрес» №3/4 Запоріжжя — Дніпро — Ужгород

Напередодні новорічних свят, а також весь лижний сезон “Укрзалізниця” працює в посиленому режимі. Квитки на поїзд в Західну Україну розкуповують, як тільки вони з’являються у продажу. Прес-служба рекомендує туристам заздалегідь планувати свою відпустку і купувати квитки на поїзд в обох напрямках прямування заздалегідь.
приємний відпочинок в Карпатах
На деякі напрямки дають додаткові поїзди, але і це не рятує ситуацію. Наприклад, з півдня України дуже складно дістатися в такі міста як Ужгород, Львів. Тим самим саме зі Львова та Києва починаються всі автобусні тури в Європу. Проблема в тому, що туристи не можуть купити квитки в цих напрямках через їх гостру нестачу. Важливу роль в цьому грають і перекупники.
Радує, що “Укрзалізниця” призначила “Нічний експрес” №3/4 Запоріжжя — Дніпро — Ужгород. Таким чином, багато великих міст України отримують можливість все ж відправитися в довгоочікувану відпустку в Карпати.
За заявою керівника прес-служби “Укрзалізниця” Євгенії Кравцової поїзд сформований з вагонів з капітальним ремонтом. Склад вийшов у свій перший рейс 16 грудня. Розклад відправлення і прибуття, а також міст прямування можна уточнити на офіційному сайті “Укрзалізниця” або в касах.
Поїзд зупинятиметься на станціях Біла Церква, Львів, Воловець, Мукачево та інших.
Забронювати номер в готелі в мережі дивного відпочинку “Сіон Тур” можна зв’язавшись з нашими менеджерами. Ми працюємо, щоб ви відпочивали.