c

Цікаві місця в Поляні

Між листяними і змішаними лісами, у вузькій долині Закарпаття затишно розташувався курорт Поляна. В Карпатах досить мінливий клімат, а саме в селі Поляна найбільша кількість сонячних днів. Тому її ще називають Сонячною Долиною.

Читайте також: Лікувальні Санаторії Закарпаття

Цілющі води Закарпаття

Популярність до цієї місцевості прийшла ще в середньовічні часи, коли люди зрозуміли, наскільки корисні для людського організму мінеральні води Поляна Квасова, Поляна Купель, Лужанська. Лікування цілющими водами, свіже гірське повітря і безтурботний відпочинок – все це творить справжні дива – зцілюється не тільки тіло, але і душа.

У наші дні сюди приїжджають не тільки оздоровитися в санаторії, але й насолодитися мальовничими околицями. Чисельність населення селища наближається до 3000, а в туристичні сезони – зимовий або літній – кількість людей може збільшитися. У зв’язку з цим у знаменитому селищі надзвичайно розвинена інфраструктура, встановлено кілька гірськолижних підйомників, розвивається туризм. Тому дістатися до Поляни буде не складно. При цьому місцеві жителі свято шанують традиції і тільки виграють на своєму унікальному місцевому колориті. Туристам цікаво відвідувати різноманітні ярмарки, тематичні гуляння, а замовити номер у готелі в Карпатах на Новий рік буває дуже складно.

Про історію зародження і розвиток бювету “Поляна Квасова” розповідають офіційні грамоти королівства Угорщини. Першу лікарню на території санаторію відкрили в 1826 році. Бювет в такому вигляді, як він є зараз, почав свою роботу з 1965 року.

Відправившись на відпочинок в Поляні, рекомендуємо відвідати такі місця:

Село Пилипець – перлина Карпат. Заснований в 1463 році, а сьогодні є найбільшим селом Міжгірського району і комфортабельним гірськолижним курортом.

Парафія у селі Пилипець

Місто Сколе має районне значення у Львівській області і є історичним центром. Популярне туристичне містечко.

в Сколе и по горам і по середньовічному місту

Мукачево – промисловий і культурний центр на річці Латориця. У місті кілька музеїв, замок Паланок, Свято-Миколаївський монастир і інші цікаві пам’ятки.

Вихідні в Мукачево

Східниця – невелике селище на півдні Львівської області. Знаходиться приблизно в 10 км від Борислава. Саме тут зосереджуються різні типи лікувальних мінеральних вод – слабомінералізовані, залізисті, лужні.

Відпочинок у Сходниці

Моршин – одна з найбільших здравниць України. Українці по праву пишаються місцевими санаторіями та пансіонатами.

Паркова Площа в Моршині

Шаян – один з найвідоміших курортів Закарпатської області. Знаменитий мінеральною водою “Шаянська”, а в місцевому озері можна як поплавати, так і покататися на човні або катамарані.

Бювет Шаян

Відпочинок і лікування в Поляні/ «Сонячному Закарпатті» не залишить байдужими жодної людини. В гори приїжджають покататися на лижах, відпочити з дітьми, оздоровитися, відвідати визначні місця, природні заповідники, водоспади і багато іншого.

Забронювати номер в Поляні можна в одному з готелів мережі “Сіон Тур”.