m

Травневі свята в Карпатах 2018

Всі ми любимо виїжджати на природу, як тільки починаються перші погожі весняні дні. Сімейний виїзд на природу — це цілий ритуал, який супроводжується зборами потрібних знарядь, продуктів, теплих речей. В результаті і половина всього зібраного просто не знадобиться. Таке враження, що збиралися їхати у відпустку на тиждень. А дійсно, чому б не поїхати на травневі свята куди-небудь подалі, ніж паркова зона за містом?

Провести травневі свята в Карпатах

«Сіон Тур» пропонує провести травневі свята в Карпатах! Тільки в горах, справді, можна набратися сил і натхнення. Після такого відпочинку повертаєшся до роботи з новими силами, новим підходом і прагненням незабаром знову відправитися в чергову подорож.

Відпочинок в Карпатах — це завжди чудове проведення часу, яке залишає масу незабутніх вражень. А адже в Карпати приїжджають не тільки для того, щоб покататися на лижах і сноубордах. Навесні тут можна чудово відпочити, а місцеві жителі намагаються прикрасити ваше дозвілля, зробити його приємним і безтурботним.

Розваги на травневі свята, не менш насичені ніж взимку. Можна покататися по гірських схилах на квадроциклах, відвідати місцеві пам’ятки, познайомитися з особливостями гуцульської культури. Перед тим як відправитися відпочивати в Карпатах всією сім’єю, варто заздалегідь забронювати номер в готелі. Відмінним готелем в Карпатах є готель “Континент”. Тут є номери різних наповнень і цінових категорій. Можна зупинитися як дружною компанією, так і влаштувати романтичний відпочинок для двох.

Працівники готелю зроблять все, щоб ваше перебування в готелі «Континент» було комфортним і приємним. Крім того, у нас найдоступніші ціни на проживання в Карпатах. На рецепції можна замовити екскурсійні програми на будь-який смак або взяти в оренду снасті, щоб відправитися на рибалку. Чудовим завершенням кожного вечора, проведеного в горах буде купання в чанах. Спа-процедури не залишають байдужою жодну представницю прекрасної статі. Та й чоловіки не відмовляють собі в тому, щоб довірити себе професійним масажистам.

Близькість до знаменитого курорту Поляна, дозволить щодня вирушати до цілющих джерел і попити цілющої водиці. Приїжджайте до нас на травневі свята і це буде сама незабутня весна у вашому житті.