Топ-5 відвідування місць у Карпатах

Відпочинок в Карпатах воістину незабутня та вражаюча подія в житті кожного українця. В останні роки сюди приїжджають відпочивати не тільки жителі нашої країни, але і закордонні гості. Сервіс практично нічим не відрізняється від європейського, а ціни доступні кожному. Крім того, місцеві гуцули настільки доброзичливий і гостинний народ, що частенько роблять різні приємні знижки. Так навіщо платити в два, а то і три рази дорожче, якщо можна недорого відпочити у Карпатах.

Місцеві природні пам’ятки настільки мальовничі, що просто необхідно знати, куди відправитися відпочити в Карпатах. Отже, наш імпровізований рейтинг топ-5 місць, які просто необхідно відвідати в Карпатах:

  1. Місто Яремче є негласною столицею Прикарпаття. Здається, що будь-яка подорож в Карпатах починається саме в Яремче. Яскраве колоритне містечко круглий рік приймає нескінченний потік туристів. Місцеві визначні пам’ятки можна подивитися, як самостійно, так і на груповій екскурсії. Серед них такі місця як – підвісний міст на Прутом, заповідники і музеї, старовинні дерев’яні храми і багато іншого. Повірте, місцеві жителі знають, як і чим розважити своїх гостей.

 

  1. Селище Поляниця на весь світ славиться своїм знаменитим курортом Буковель. Напевно немає людини, яка не побувала тут хоч раз у житті. Саме тут розташовані найбільші комфортабельні траси Карпат. Неймовірні пейзажі, європейський сервіс обслуговування, маса розваг. Це саме те, для чого сюди їдуть туристи.
  1. Село Шешори, вважається багатим і одним з розкішних гуцульських сіл. Чисте гірське повітря, незаймана природа. Місце, де можна оздоровитися не лише тілом, але і душею. Солодкий спів птахів, мальовничі пейзажі. Сюди приїжджають, щоб відвідати озеро Лебедин, урочище Петричила, безліч унікальних водоспадів та інші красоти. Саме тут проводиться знаменитий фестиваль етнічної музики «Шешори».

 

  1. Косів, згідно з місцевою давньою легендою є частиною райської землі. Побувавши тут, побачивши місцеву красу, дуже важко з цим не погодитися. На розкиданій території знаходиться безліч краєзнавчих музеїв, унікальних храмів, водоспади і замки. В місті Косів ви дійсно знайдете чим зайнятися.

 

  1. Село Поляна, знамените в першу чергу своїми санаторіями з термальними джерелами. Гості приїжджають сюди, щоб зцілитися від численних хвороб. Такої води за своїм складом більше немає ніде в світі. Затишно розташуватися в селі Поляна можна готелі “Континент”. Доброзичливий персонал, комфортні номери, доступні ціни і звичайно ж близькість до цілющих джерел.

Замовити номер у готелі «Континент» можна зв’язавшись з нами за номерами, вказаними на сайті. Наші менеджери підберуть для вас оптимальний варіант проживання за доступною ціною.