t

Топ-5 кращих готелів для відпочинку в Карпатах

Перш ніж відправитися на відпочинок в Карпати, ми в першу чергу замислюємося про те, де зняти хороше житло в Карпатах. І до цього пункту подорожі є ряд критеріїв, які і визначають саме те місце, де ви зупинитеся. Туристичне агентство “Сіон Тур” рекомендує топ-5 кращих готелів в Карпатах, які заслуговують на вашу увагу і, звичайно ж, того, щоб ви в них відпочили.

Готель «Континент» знаходиться в знаменитому селі Поляна, яке прославилося завдяки цілющим джерелам «Поляна Квасова» і «Поляна Купель». В готелі індивідуальний підхід до кожного клієнта, який отримує повну приватність, а також ряд додаткових послуг. В готелі комфортабельні номери різної цінової політики, ресторан, близько розташовані найкращі санаторії України.

Готель «Тіроль» De Luxe розташований далеко від міської суєти, в екологічно чистому районі – село Солочин. Потрапляючи сюди, Ви забудете про проблеми і повністю поринете в чарівний світ дивовижної природи Закарпаття. Тут особливе повітря і зовсім інша реальність. Якщо Вам потрібно відновитися морально і фізично, набратися сил, або просто розслабитися на лоні природи – приїжджайте до нас!

Готель «Free Way» в місті Яремче, неподалік від села Яблуниця, є одним з найбільш нестандартних та оригінальних готельних комплексів. Від приймаючої сторони вас чекають тільки приємні емоції і незвичайні ідеї для відпочинку. Загляньте сюди, і відпочинок в Карпатах дійсно буде незабутнім.

Готель «Гірський затишок» в селі Поляна. Гостинність і ввічливість – головна фішка готельного комплексу. Тут можна відпочити як всією сім’єю, так і насолодитися відокремленим відпочинком з другою половинкою.

Готель «Червона Рута» має не просто символічну назву, а й приваблює своїм гуцульським колоритом. Розваги для дітей та дорослих, насичена екскурсійна програма, а також зручна інфраструктура. Все, що потрібно для захоплюючого відпочинку.

Всю детальну інформацію по готелям можна знайти на сторінках нашого сайту. Як дістатися, розміщення в номерах, додаткові послуги – все, що потрібно знати перед резервуванням номера в готелі в Карпатах.