Топ-5 кращих готелів для незабутнього відпочинку в Карпатах | Сіон Тур
k

Топ-5 кращих готелів для відпочинку в Карпатах

Перед тим як відправитися на відпочинок в Карпатах, ми в першу чергу думаємо про те, де зняти гарне житло у Карпатах. І до цього пункту подорожі є ряд критеріїв, які і визначають саме те місце, де ви зупинитеся. Туристичне агентство “Сіон Тур” рекомендує топ-5 кращих готелів в Карпатах, які заслуговують вашої уваги, та, звичайно ж, того, щоб ви в них відпочили.

Забронювати номер в готелі Червона Рута в Карпатах

  1. Готель “Континент” знаходиться в знаменитому селі Поляна, яке прославилося завдяки цілющим джерелам “Поляна Квасова” і “Поляна Купіль”. В готелі індивідуальний підхід до кожного клієнта, який отримує повну приватність, а також ряд додаткових послуг. В готелі комфортабельні номери різної цінової політики, ресторан, близько розташовані найкращі санаторії України.
  2. Готель “Славутич-Закарпаття” у селі Поляна розташований в зоні бальнеологічного курорту в долині річки Велика Пинея. Тут можна одночасно насолодитися єдністю з природою і оздоровитися.
  3. Готель “Free Way” в місті Яремче, неподалік від села Яблуниця, є одним з самих нестандартних і оригінальних готельних комплексів. Від приймаючої сторони на вас чекають тільки приємні емоції і незвичайні ідеї для відпочинку. Загляньте сюди, і відпочинок в Карпатах дійсно буде незабутнім.
  4. Готель “Гірський затишок” у селі Поляна – гостинність і ввічливість головна фішка готельного комплексу. Тут можна відпочити як всією сім’єю, так і насолодитися відокремленим відпочинком з другою половинкою.
  5. Готель “Червона Рута” має не просто символічну назву, але і приваблює своїм гуцульським колоритом. Розваги для дітей і дорослих, насичена екскурсійна програма, а також зручна інфраструктура. Все що потрібно для захоплюючого відпочинку.
  6. Всю детальну інформацію по готелям можна знайти на сторінках нашого сайту. Як дістатися, розміщення в номерах, додаткові послуги – все що потрібно знати перед тим, як забронювати номер в готелі в Карпатах.