0

СіонТур пропонує кращий відпочинок в Карпатах

Карпати – це багатюще джерело природних і цілющих ресурсів в Україні, гори щорічно ваблять тисячі туристів не тільки наших співгромадян, а й туристів з ближнього зарубіжжя. Гори – це не тільки чудовий відпочинок на гірськолижних курортах, а й чудовий спосіб поправити здоров’я на мінеральних і термальних джерелах.

Якщо ви віддаєте перевагу недорогому, але комфортному відпочинку, то вам необхідно побувати в готелях комплексу «Сіон». Наші котеджі розташовані в мальовничих куточках Карпат, серед вічнозелених, хвойних лісів і потопаючих в різнотрав’ях долин.

«СіонТур» пропонує своїм туристам цікаві путівки на незабутній відпочинок на базах в Львівській і Закарпатській областях.

Подорож в гори – це завжди цікаво: прогулянки вздовж гірських річок, огляд місцевих визначних пам’яток, похід в ліс за ягодами і грибами. Ви не втомитеся насолоджуватися красою ландшафту, тишею, співом птахів, вас чекають знамениті полонини і зелені вершини.

Зовсім по доступними цінами готелі «СіонТуру» пропонують затишні номери в дерев’яних будиночках, смачні обіди з місцевих страв, відмінний сервіс обслуговування і захоплюючі розваги.

Карпати ваблять туристів не тільки на приголомшливий відпочинок, а й для оздоровлення, адже гори зберігають масу лікувальних секретів, мінеральні джерела і сприятливий клімат, який підходить для здоров’я і допомагає позбутися від багатьох захворювань.

А чи варто говорити, що з кожним роком гірськолижні курорти Карпат набирають обертів популярності серед шанувальників зимових видів спорту. Тут є все: від найпростіших лижних спусків, відмінно підходять навіть для новачків, до суперскладних “чорних” трас на горі Тростян, здатних полоскотати нерви навіть найдосвідченішим лижникам.

Влітку гори радують приємними кінними, велосипедними і пішими прогулянками, екстрималів чекають фантастичні спуски по гірських річках, сафарі на джипах по вершинах чудових Карпат.

Все що вам необхідно, це зв’язатися з нами і вибрати готель, в якому ви хочете провести свою незабутню відпустку.