Курорт-Готель “Здравниця Сіон”

Адміністратор з вами зв'яжеться для уточнення вільних номерів

close
Бронювання

Відпочинок в Поляні

Готель курорт “Сіон-Здравниця” розміщений у природному середовищі в селищі Поляна. До послуг гостей ресторан, устаткування для приготування барбекю, номери з екологичного зрубу, безкоштовний Wi-Fi та автостоянка.

Номери забезпечені телевізором зі звичайним або плоским екраном, а також кабельними каналами. У ванній кімнаті встановлено душ.

В ресторані пропонуються угорські, чеські та закарпатські страви. Також тут ви зможете замовити собі комплексне триразове харчування.

Готель оточений чудовою природою, що дає дає можливість отримати чарівні враження. В околицях можна зайнятися багатьма видами активного відпочинку, зокрема катанням на лижах та рибальством.

Відстань від готелю курорт “Здравниця Карпат – Сіон” до гори Криха становить 3 км. Залізничний та автобусний вокзали Сваляви розташовані за 12 км, а аеропорт Ужгорода – за 80 км.

Поряд розташовані санаторії Сонячна Долина та Сонячне Закарпаття, де ви можете придбати курсівку і пройти курс лікування мінеральною водою Поляна Квасова, а також замовити собі різноманітні оздоровчі процедури.

☎️38 067 362 63 03
☎️38 095 677 81 18

 

Як проїхати?

Групові заїзди:
+38 (098) 160 00 42 / Ілона
с. Поляна, Закарпатська обл.
вул. Курортна, 19
E-mail: sion@yartrans.ua