Проведіть справжній сімейний відпочинок з дітьми в Карпатах

Тисячі туристів щорічно з’їжджаються в Карпати для того, щоб насолодитися чудовим відпочинком – лижі, сноуборд, підйомники, глінтвейн, спа. І, безумовно, така кількість туристів народжує попит і відповідну оплату на якісні готельні послуги.

Сімейний відпочинок в Карпатах з дітьми дозволить повністю забути про суєту, проблеми и провести кілька днів в оточенні природи Західної України. Найбільш популярними курортами Закарпаття є Яремче і Буковель. Планувати відпустку на сезон 2018 – 2019 рік потрібно заздалегідь. Тому бронювати пансіонати, санаторії, готелі варто завчасно. Хоча готелі з оздоровчими процедурами і харчуванням можуть обійтися трохи дорожче, але в цілому  відпочинок в Карпатах  вважається недорогим.

Поїхати в гори ви можете в будь-який час року. Взимку – це гірськолижний відпочинок, влітку – активний, спуски по річках, восени – прогулянки по парках, споглядання величезної кількості фарб на листі осінніх дерев, що міняє колір. Сезон туризму тут не закінчується.

На вихідні ви можете відправитися в економ тур з малюком. Комфортні недорогі готелі з басейнами, екскурсії та походи зроблять вікенд незабутнім. Сучасні ігрові майданчики, спортивні зали не дадуть нудьгувати ані хвилини.

Наш туристичний комплекс СіонТур надає готелі з затишними номерами за найкращими цінами для вашого відпочинку з сім’єю в Карпатах.