Сімейний відпочинок в Карпатах навесні – маса вражень для всієї родини

Весна в Карпатах одне з найпрекрасніших пір року. Звичайно більшість туристів відправляються в Карпати взимку, щоб покататися на лижах. І це зрозуміло, адже Карпати є одним з найвідоміших гірськолижних центрів країни. Тут доступні ціни на катання на лижах, відмінне обслуговування, прекрасні гірськолижні траси.

Які види відпочинку в Карпатах навесні

Всупереч сформованій думці, що відпочивати в Карпатах потрібно тільки взимку, тут також відмінно можна відпочити і навесні. Весняний відпочинок в Карпатах пропонує не менше захоплюючих розваг, які принесуть масу позитивних емоцій.

Щоб підняти бійцівський дух можна відправитися на пейнтбол. У гіллі весняних дерев затишна прохолода і небувала таємниця. Так хочеться її розгадати. Пейнтбол виявиться справжнім енергетиком для організму, підніме рівень адреналіну в крові і дасть відчути себе справжнім мисливцем.

Командне катання на квадроциклах по гірських схилах, це відкриття нових горизонтів, нестримні емоції зашкалюватимуть. В дорозі під відкритим небом, можна на власні очі побачити наскільки прекрасні весняні Карпати і українська природа. Вона тільки прокидається після весни. Зупинитися на хвилинку, щоб зібрати букет крокусів, що може бути прекрасніше і дивовижніше.

Велопрогулянки в Карпатах, можуть стати справжнім випробуванням, що вимагають значної фізичної підготовки та витривалості. Емоції від катання на велосипеді в Карпатах будуть змінюватися кожну хвилину. Це може бути приплив захвату або невгамовне бажання окинути одним поглядом весь невичерпний горизонт.

Весняну перевірку на боєздатність можна пройти в курені «Мохнач». Відвідати пневматичний тир в Карпатах потрібно просто обов’язково. Чудовим завершенням весняного активного відпочинку може стати розташування в хорошому готелі. Готель “Континент” пропонує гостям кращий комфортний відпочинок в Карпатах за доступною ціною. Прекрасний сервіс, доброзичливий персонал, безліч додаткових послуг, які прикрасять ваш сімейний дозвілля. Приїжджайте до нас навесні, і ви не забудете цю подорож ніколи!