Санаторне лікування готель “Славутич-Закарпаття”

Пансіонат «Сонячна Долина» знаходиться поруч з готелем «Славутич-Закрпаття». Зупинятися в нашому готелі дуже вигідно, тому що ви можете жити без зайвих витрат, але відвидувати всі процедури санаторія.

Основне лікування – мінеральна вода «Поляна Квасова», яка згадується в грамоті венгерского Короля ще у 1463 році. І доречі, найчистіший бювет з Поляною Квасовою знаходиться прямо в готелі “Славутич-Закрпаття”.

Вода «Поляна Квасова» ефективна при всіх захворюваннях шлунку з підвищеною кислотністю, панкреатитах, гепатитах, цукровому діабеті.

У пансіонаті «Сонячна Долина» діють лікувальні відділення : бальнеологічне, лабораторне, фізіотерапевтичне, баротерапевтичне, ендокринологічне, кардіологічне, гінекологічне, урологічне, масажні кабінети. До послуг відвідувачів сучасні кабінети ультразвукового дослідження, відео-капсульна ендоскопія, соляна печера зі спелео терапією. Популярністю користуються киснева та озонова терапії, СПА відділення, косметологічні процедури, відділення нетрадиційної медицини, непресорний лімфадренаж.

Карта для бронювання
4731 1856 0510 8262
Борискова Ілона