Санаторне лікування Курорт-Готель “Континент Сіон”

Санаторій «Поляна» знаходиться на відстані 800 м від готельного комплексу «Континент». Санаторій має бювет з водою «Поляна Купель», яка переважає суму властивостей Боржомі,
Єсентуків, Нарзану та Нафтусі разом узятих. Мінеральну воду «Поляна Купель» застосовують у лікуванні: захворювань органів травлення; захворювань ендокринної системи; хворих після
хірургічного втручання на органах травлення; жовчовивідних шляхах та з вперше виявленою паталогією травного тракту.

Особливої уваги заслуговує лікування озокеритом . Озокерит – це теплоносій який за теплоємністю перевищує теплові фактори парафіну, багна, глини, піску.

Кваліфіковані та досвідчені лікарі проводять первинний огляд відвідувачів та призначають лікування за результатами найсучасніших діагностичних методик. До послуг пацієнтів в медичному центрі 25 обладнаних кабінетів серед яких лабораторії, кабінет ультра-звукової діагностики, масажні кабінети з різними видами масажу, кімнати з різноманітними водними процедурами. Великою популярністю користуються косметологічні послуги.

Пансіонат «Сонячна Долина» знаходиться на відстані 2 км від готелю «Континент». Основне лікування – мінеральна вода «Поляна Квасова», яка згадується в грамоті венгерского Короля ще у 1463 році.

Вода «Поляна Квасова» ефективна при всіх захворюваннях шлунку з підвищеною кислотністю, панкреатитах, гепатитах, цукровому діабеті.

У пансіонаті «Сонячна Долина» діють лікувальні відділення : бальнеологічне, лабораторне, фізіотерапевтичне, баротерапевтичне, ендокринологічне, кардіологічне, гінекологічне, урологічне, масажні кабінети. До послуг відвідувачів сучасні кабінети ультразвукового дослідження, відео-капсульна ендоскопія, соляна печера зі спелео терапією. Популярністю користуються киснева та озонова терапії, СПА відділення, косметологічні процедури, відділення нетрадиційної медицини, непресорний лімфадренаж.