Санаторне лікування готель “Гірський затишок”

Пансіонат «Сонячна Долина» знаходиться на відстані 200 м від готелю «Гірський затишок». Зупинятися в нашому готелі дуже вигідно, тому що ви можете жити без зайвих витрат, але відвидувати всі процедури санаторія.

Основне лікування – мінеральна вода «Поляна Квасова», яка згадується в грамоті венгерского Короля ще у 1463 році. І доречі, головний и найчистіший бювет з Поляною Квасовою знаходиться на відстані 200 местрів від готелю “Гірський Затишок”.

Вода «Поляна Квасова» ефективна при всіх захворюваннях шлунку з підвищеною кислотністю, панкреатитах, гепатитах, цукровому діабеті.

У пансіонаті «Сонячна Долина» діють лікувальні відділення : бальнеологічне, лабораторне, фізіотерапевтичне, баротерапевтичне, ендокринологічне, кардіологічне, гінекологічне, урологічне, масажні кабінети. До послуг відвідувачів сучасні кабінети ультразвукового дослідження, відео-капсульна ендоскопія, соляна печера зі спелео терапією. Популярністю користуються киснева та озонова терапії, СПА відділення, косметологічні процедури, відділення нетрадиційної медицини, непресорний лімфадренаж.

Номер карти для бронювання
5168 7556 0225 4886
Борискова Ілона
тел. 067 608 29 29