Санаторій “Квітка полонини”

3 причини відвідати санаторій Квітка Полонини.

1. “Квітка полонини” – єдиний на Закарпатті оздоровчий заклад, що має утричі ширший спектр бальнеологічних лікувальних можливостей у порівнянні з іншими оздоровницями. Три різновиди унікальної за своїм складом і лікувальними властивостями мінводи – “Лужанська-4”, “Лужанська-7”, “Поляна квасова”, що видобуваються безпосередньо зі свердловин, які розміщені на території санаторію і мінералопроводом подаються в бювет та лікувальний корпус. Мінеральні води є одночасно і ліками, і профілактичним природним засобом, і цілющими загальнозміцнювальними напоями.

2. В оздоровниці лікують не тільки “профільні” захворювання, а й чимало супутніх. Перелік їх майже необмежений. Загалом в оздоровниці можна позбутися недуг шлунково-кишкового тракту, цукрового діабету та порушення обміну речовин, захворювання нирок та сечовивідних шляхів, опорно-рухового апарату, верхніх дихальних шляхів, нервової системи, серцево-судинної системи та багато інших.

3. Лікувально-діагностичний корпус обладнано сучасною високотехнологічною медичною апаратурою. Тут можна здійснити максимально точну діагностику та пройти майже півсотні найрізноманітніших мегаефективних лікувально-оздоровчих процедур. Працюють кваліфіковані медичні спеціалісти, серед яких майже тридцять лікарів першої та вищої категорій, двоє кандидатів медичних наук. Профільні консультації надають лікарі : гастроентеролог, ендокринолог, отоларинголог, педіатр, уролог, гінеколог, дерматолог, вертебролог, мануальний терапевт, гірудотерапевт, ендоскопіст, іридодіагност, стоматолог, кардіолог, пульмонолог, психоаналітик тощо. Запроваджено індивідуальні ОNLINE-консультації провідних медичних спеціалістів Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупики

4. Ексклюзив та інновації від “Квітки полонини”.

Зокрема, неподалік від санаторію – КІННИЙ ЗАВОД з розведення коней гуцульської породи, де також розроблено СИСТЕМУ ІПОТЕРАПІЇ (лікування їздою верхи). Також відпочиваючі мають змогу здійснити кінні прогулянки.

ПІДВОДНЕ ВИТЯГУВАННЯ ХРЕБТА – це один із найефективніших методів лікування опорно-рухового апарату. Вертикальна підводна витяжка, сучасне обладнання в санаторії дозволяє проводити диференційовану тракційну терапію шийного, грудного, поперекового відділів.

ІРИДОДІАГНОСТИКА – встановлення діагнозу за станом райдужної оболонки ока.

АПІТЕРАПІЯ (лікування хвороб із застосуванням живих бджіл і продуктів бджільництва). СОН НА ВУЛИКАХ З БДЖОЛАМИ.

А також: кріотерапія (лікування холодом), галотерапія («соляна печера»), фітопаротерапія («фітодіжка»), гірудотерапія (лікування медичними п’явками), озонотерапія (внутрішньовенне введення медичного озону), фітотерапія (траволікування), найсучасніша апаратна косметологія, пресотерапія та багато інших оздоровчих процедур. У «Квітці полонини» – одне з кращих в Україні ванне відділення. В санаторії застосовуються практично всі апарати, що є в даний час в розпорядженні фізіотерапії.

Загалом, поєднання традиційних та нетрадиційних методів лікування, постійне впровадження нових методів оздоровлення в «Квітці полонини» гарантують максимальний лікувальний ефект.