Путевки «Glory Family Park»

Администратор с вами свяжется для уточнения свободных номеров

close
Бронирование

Акція! Відпочивай з All inclusive у котеджі в ЕКО-зоні Києва

Акція! Відпочивай з All inclusive у котеджі в ЕКО-зоні КиєваЛише  3600 грн. на ДВОХ за 4 дні  3 раз.харчування , БАСЕЙН, тренажерний зал , сауна, більярд , велосипеди ! А також ПАРК , озеро, ХАМАМ, катамарани . Готель  «Пуща-Лесная» 12 км від Києва, с. Мощун!

Акція до Пасхи Номер на двох в котеджі на березі озера під Києвом

 Акція до Пасхи Номер на двох в котеджі на березі озера під Києвом за  4200 грн./за 4 дні  зі сніданками, мангал, БАСЕЙН ‍, тренажерний зал ‍, сауна, більярд , велосипеди ‍! А також ПАРК , озеро‍, ХАМАМ, катамарани ‍. Готель  «Пуща-Лесная» 12 км від Києва, с. Мощун!

Акція! Власна ВІЛЛА у САНАТОРНІЙ зоні!

Акція! Власна ВІЛЛА у  САНАТОРНІЙ зоні!  12 км від Києва! Лише  3300 грн. на ДВОХ за 4 дні  2 раз.харчування , БАСЕЙН, тренажерний зал , сауна, більярд , велосипеди ! А також ПАРК , озеро, ХАМАМ, катамарани . Готель  «Пуща-Лесная» с. Мощун!На 4 дні/3 ночі, з 2х раз. харчуванням!

Акція! Пасха на ВІЛЛІ біля Озера під Києвом!

Акція! Пасха на ВІЛЛІ біля Озера  під Києвом! Лише  4800 грн. на ДВОХ за 4 дні  зі сніданкам, мангалом, БАСЕЙН‍, тренажерний зал ‍, сауна, більярд , велосипеди ‍! А також ПАРК , озеро‍, ХАМАМ, катамарани ‍. Готель  «Пуща-Лесная»  12 км від Києва с. Мощун!

All inclusive под Киевом на ШАРУ

All inclusive под Киевом на ШАРУ ВСЕГО 2400 грн. на ДВОИХ  на 4 дня с 3-х. разовым питанием, Бассейном , Сауной, Тренажерным залом , бильярдом , Велосипедами . А также ПАРК , Хамам, баня, Катамараны, озеро ! . Отель   «Пуща-Лесная» 12 км от Киева, с. Мощун!

Викенд под Киевом за «ТРИ КОПЕЙКИ

ВСЕГО ️ 2100 грн. на ДВОИХ на 4 дня  с 2-х. разовым питанием, Бассейном ‍, Сауной, Тренажерным залом ️‍, бильярдом,Велосипедами. А также ПАРК, Хамам, баня, Катамараны, озеро! Отель «Пуща-Лесная» 12 км от Киева, с. Мощун!