Полезное

8 ПРИЧИН ОТДЫХАТЬ В ОТЕЛЕ «КОНТИНЕНТ»

Миру известны 7-м континентов. А с Восьмым Континентом есть приятная возможность познакомиться !
Итак… Почему именно «КОНТИНЕНТ» ?
1. «С чистой воды и серебряной росы – здоровья Вам желаем!»

Отельный комплекс «Континент» расположен в с. Поляна , Свалявского р-на, Закарпатской области. Это территория бальнеологического курорта «Поляна», который находиться в долине р. Малая Пыня (бассейн р. Латорица), между Полонинскими хребтами Украинских Карпат, на висоте 300 м над уровнем моря, в так называемой Пекинской гидрологической зоне, породи которой состоят в основному из песчаников. В них образуются води карбонатного типа высшей минерализации с уникальным составом – фактически полностью из гидрокарбоната натрия, но с высоким содержанием бору.

По своим качествам вода «Поляна Купель» превосходит сумму качеств Боржоми, Ессентуки, Нарзана и Нафтуси вместе взятых. Она имеет высокую буферную емкость и сужающую способность, противовоспалительное и заживляющее действие, является бактерицидным средством, улучшает качество желчи, уменьшает риск появления камней, улучшает работу желчевыводящих путей, стимулирует секреторную функцию поджелудочной железы, мочегонное действие, нормализует состояние почек. Эта минеральная вода благотворно влияет на весь организм. Способствует очищению его от шлаков, токсинов, солей тяжелых металлов, нитритов, нитратов, изотопов радионуклидов, имеет выраженное иммунопротекторное действие. Наша вода высокоэффективна при лечении сахарного диабета, подагры, полиартритов, остеохондрозу.

Поруч з готелем «Континент» розташований завод мінеральних вод «Алекс». Тому гості нашого готелю п’ють водичку із самої свердловини просто у залі ресторану. А за 15 хв прогулянки можна дістатись найближчого санаторію, де кваліфіковані лікарі нададуть професійну консультацію та порадять лікувальні процедури у їхньому лікувальному закладі.

2. «Ваше здоров’я — наша радість!»

С. Поляна розташоване у передгірній частині Карпат, яка відзначається надзвичайно різноманітним рельєфом. Висота місцевості в долині річки Латориці та її притоки річки Малої Пині — 200 – 250 мнад рівнем моря. Висота Полонинського хребта 1200 м до 1500 м і вище (гора «Стой» 1677 м).

Клімат помірно континентальний. Середня вологість повітря 70-80%.

Літо – тепле та довге. Похолодання наступає у другій половині жовтня. Весна рання і приходить з другої декади березня.

Тому готельний комплекс «Континент» протягом року гостинно приймає усіх бажаючих якісно відпочити та оздоровитись.

На території готелю наші гості можуть насолоджуватись плаванням в критому басейні з підігрівом води. Поруч з басейном розміщена СПА – зона: масажний кабінет, з різноманітними видами масажу, бочка з паром на травах, баня на дровах. Басейн має вихід на гору Крихая.
Запашна поляна, з настояними на сонці травами, — ідеальне місце для засмаги та насолоди неперевершеними краєвидами Полонинського хребта. А навпроти готелю шумить своїми водограями гірська річка Мала Пиня. Ще одна можливість досягти максимального щастя.

Тож для любителів холодної купелі наша річечка несе свої води від джерел віковічних пралісів.

Останнім часом популярності набуває купання в чанах, яких в с. Поляна є в достатній кількості. І звичайно ж купання в термальних басейнах . Термальні купелі — не тільки оздоровлення, релакс та емоції. Це — невід’ємний атрибут відомих європейських курортів.
В любу пору року Карпати по різному прекрасні. Піші прогулянки, прогулянки на конях чи квадроциклах лісовими стежками або високогірними полонинами, надають бадьорості та наснаги на цілий рік. Взимку для наших гостей актуальні гірськолижний спуск та підйомник , які межують з територією готелю.

3. «Європейський сервіс з українською душею»

Готель «Континент» розташувався у затишному районі селища Поляна у підніжжя гори Крихая на березі гірської річки Мала Пиня. Це унікальне місце для сімейного та корпоративного відпочинку.

В готелі є 34-и номери різних категорій, в яких можна одночасно розмістити від 72 до 90 осіб. Облаштування та оздоблення номерів поєднує в собі елегантність , комфорт та затишок. Приємні враження доповнюють мальовничі краєвиди Полонинського хребта, що відкриваються з вікон більшості номерів.

У готелі облаштовані два конференц зала, розрахованих на 80 осіб кожний, ресторан на 90 осіб та відпочинкова зона з альтанками. Тому готель ідеально підходить для організації конференцій, семінарів та самітів. На достатньо великій території готелю з успіхом можна проводити фестивалі та мистецькі дійства.

Високі європейські стандарти обслуговування , затишна атмосфера та щира українська гостинність — одні з основних характеристик готельного комплексу «Континент».

4. Ви любите смачно поїсти? Тоді тримайте курс на «Континент»

Колорит Закарпатської кухні вражає навіть обізнаних гурманів. Це закономірно, бо формувалася вона під впливом історичних факторів. Як відомо наш край до 1945 року перебував під владою різних європейських держав — Австро-Угорщини, Чехословаччини, Угорщини. Більшість українців сприймає Закарпаття, як «закордон» — тут все особливе: природа, культура, мова і, звичайно, кухня. Навіть більше того, мандруючи по самому Закарпаттю, ти ніби потрапляєш на кухні різних країни, кожен район має свою кулінарну родзинку.

Кулінарна книга Срібної землі ввібрала в себе мабуть найкращі рецепти кухонь всіх національних меншин, які тут проживають. Так, від закарпатських угорців ми запозичили бограч, гуляш, перкельт, попрікаш, лечо, рокот-крумплі, лоці печенє, румуни закарпаття познайомили нас з усіма видами токанів, закарпатські словаки — страпачки, карбонатки, бухти; чехи — кнедлики і сегединський гуляш, німці — шніцелі і старовинні рецепти яловичини по-швабськи, закарпатські євреї поділилися рецептом човленту, печінки по-європейськи, фаршированої риби, від ромів нам дісталася гурка, погачі, вим’я тушковане, смажені рубці.

В ресторані готельного комплексу «Континент» найбільшою популярністю користуються бограч, банош, кремзлики, кнедлі . За особливим рецептом готується словацький делікатес та човлент. А дітям — до вподоби солодка пішковта з яблуками та кіфлики.

5. «Хліба та видовищ!» Фестивалі на Закарпатті!

Що потрібно людині для гарного відпочинку ? Позасумнівом — комфорт та феєричні враження! Якщо бездоганний сервіс надає готель «Континент», то феєрверк вражень вас очікує майже у кожному місті або селищі Закарпаття. Цілий рік місцеві мешканці частують надзвичайними національними стравами, напоями та розвагами усіх гостей з України, близького та дальнього зарубіжжя.

Ще не встигнуть відшуміти Новорічні та Різдвяні свята , як вже фестивалі «Червене вино» в Мукачеві, Фестиваль м’яса «Гентеш» та Міжнародний фестиваль «Біле вино» в Берегові запрошують до дегустації та розваг тих, хто любить відпочивати взимку.

Весна вривається у життя закарпатців Пасхальними дзвонами та розмаїттям фестивальних подій, серед яких «Майся – Фест» та Міжнародний фестиваль вогню « Fire Life fest» в Ужгороді, фестиваль меду та вина «Сонячний напій», рицарський фестиваль у замку Сент-Міклош та «Проводи отар на полонину».

Сезон літніх відпусток зацікавить відпочиваючих фестивалем ковальського мистецтва «Гомора» в с. Лесичево, фестивалем байкерської музики «Musik bike Ukraine» в Ужгороді, святом «Сливовий Лекварь» в Берегово , «Цімбор-Фест» в с. Верб»яж Воловецького району, фестивалем
«Кришталеве Гроно» у Виноградові, Свято м квітів у замку Сант-Міклош та Парадом наречених в Ужгороді.

Та найцікавіше нас очікує з настанням Золотої осені — теплої, лагідної та водночас кольорової і яскравої. Міжнародний фестиваль «На Синевір тримбіти кличуть», фестиваль «Гуцульськоъї Ріплянки» у Рахові , фестиваль «Варошське пиво», фестиваль «Гуцульська Бринза», фестиваль «Берег – Фест . Дружба без кордонів» у Берегово, фестиваль Святого Мартіна — покровителя міста Мукачево, «Фестиваль молодого вина» в Ужгороді — це не повний перелік вражаючих та неперевершених свят, яі знайомлять нас з автентичним та кольоровим , самобутнім та одвічно гостинним Закарпаттям.

6. Дивовижний світ Карпат.

Серед древніх карпатських гір, віковічних лісів та гірських річок, на благословенній землі Свалявщини знаходиться неповторний за своєю суттю готель «Континент». Його оточують незчисленні та невимовні багатства природи. Один з таких безцінних дарів — мінеральна вода (понад 100 родовищ). А що вже говорити про наші праліси — нагадування про втрачений рай… На сьогоднішній день в Україні праліси збереглись тільки в Карпатах. І ми розуміємо , що справді маємо чим пишатися. Бо тільки в пралісах ви застанете все таким, яким воно було ще задовго до вашого народження. Дощ, сніг, сонце, буревії і знову сонце… Можна годинами дихати цим повітрям, і спостерігати цей дивовіжний світ лісу, позбавлений людського втручання.

На Закарпатті ростуть ці праліси на прекрасних схилах Полонинського та Свидновецького хребтів. У безпосередній близкості до с.Поляна знаходиться НПП «Зачарований край» (6101 га). З 13 липня 2017 року він увійшов до світової спаджщини ЮНЕСКО, як один з масивів букових пралісів Карпат та давніх букових лісів Німеччини. НПП «Зачарований край» відноситься до природо-заповідного фонду України. У Парку водяться рідкісні види тварин: карпатський благородний олень, сарна, бурий ведмідь, рись звичайна, лісовий кіт, бобер європейський, форель, харіус.

Трохи далі розташований НПП Синевір» (40400 га). Парк також з 13 липня 2017 року занесений до світової спадщини ЮНЕСКО, як один з масивів букових пралісів Карпат. На територіі НПП знаходиться відоме озеро Синевір, болото Глуханя, пам»ятки природи Озірце та Кам»янецький водоспад. Є також Музей лісу та сплаву, Музей архітектури та побуту «Старе Село». 40 видів рослин занесено до Червоної книги України, а з тварин, що мешкають на території Парку – 22 види. Тут створено єдиний в Україні реабілітаційний центр для бурих ведмедів.

7. Таємниці Замків Закарпаття.

Ми із захопленням відкриваємо для себе втаємничений світ Закарпатських Замків. Овіяні Легендами, з глибини віків, вони дивляться на нас очима людських доль, героїчних опусів та романтичних історій кохання.

Закарпатські замки збудовані у різні епохи різними правителями, різними народами. Розкинуті у часі, але об’єднані спільною географією й призначенням — бути твердинями, здатними стояти на захисті життя, майна та інтересів свого володаря і його підданих, охороняти гористі володіння від вторгнення ворогів із заходу чи сходу, розділених Карпатським гірським хребтом. Одним з призначенням багатьох замків була охорона знаменитого Соляного шляху, а також королівські (Ужгородський та Замок Паланок), лицарські замки (Квасівський та Бронецький
замки).

На території Закарпаття знаходяться будівлі і руїни дванадцятьох середньовічних замків:

  1. Ужгородський (м.Ужгород) – XI ст., нині музей.
  2. Мукачівський (м.Мукачево) — XI ст., нині музей.
  3. Невицький (с.Невицьке Ужгородського району) – руїни, XIII-XVII ст.
  4. Середнянський (смт.Середнє Ужгородського району) – руїни, XII-XVIII ст.
  5. Чинадієвський (смт.Чинадієво Мукачівського району) – паркова споруда, XV ст.
  6. Бронецький (с.Бронька Іршавського району) – залишки, XIII-XIV ст.
  7. Квасівський (с.Квасово Берегівського району) – руїни, XII-XVI ст.
  8. Боржавський (с.Вари Берегівського району) – залишки, XI XVII ст.
  9. Королевський (смт.Королево Виноградівського району) – руїни, XII-XVII ст.
  10. Виноградівський (м.Виноградів) – руїни, XI-XVI ст.
  11. Хустський (м.Хуст) – руїни, XI-XVIII ст.
  12. Вишківський (смт.Вишково Хустського району) – залишки, XIII-XIV ст.

Наш готель «Континент» розташований в с. Поляна – 10 км від районного центру м. Свалява, 30 км до м. Мукачево, 75 км до обласного центру м. Ужгород.. Тут прекрасне залізничне, автобусне та автомобільне сполучення. У радіусі 75 – 100 км знаходяться прикордонні переходи з сусідніми країнами : Словаччина, Угорщина, Польща, Румунія.

Тож можна прекрасно поєднати відпочинок в готелі «Континент» з захоплюючими та хвилюючими подорожами до легендарних замків та форпостів.

8. Розмаїття народностей та традицій.

Як казали наші предки: є день для роботи, а є час — для відпочинку. Оригінальність та специфічною традиційністю святкувань славиться Закарпаття. Окрім основного корінного населення – підкарпатських русинів, тут проживають також угорці, румуни, словаки, цигани, німці, євреї, поляки та білоруси. У кожного народу є свої неповторні традиції святкування, незалежно чи це свято Ханука у євреїв, чи Різдво в угорців та німців, чи Масляна у росіян, чи Трійця в українців та ромів, чи Мерцішор у румун. Багатокультурність, географічні, політичні та історичні передумови сформували у закарпатців уміння уживатись, взаємодіяти, поважати традиції та релігійні переконання один одного.

Відвідуючи Закарпаття наші гості занурюються у середовище віковічної сакральності та глибинної мудрості древнього етносу, відкривають для себе надзвичайно цікаву книгу народних традицій та вірувань.

Будь-яке народне чи релігійне свято на Закарпатті стане для наших гостей справжнім відкриттям, збагатить емоціями та незабутніми враженнями.