Отзывы об отеле Континент в Закарпатье

Місце розташування великий плюс для тих, хто хоче відпочити спокійно! Їхали в Закарпатті в перший раз, готель вибирали за відгуками. В основному відпочиваємо за кордоном, але в цьому році не склалося і вирішили відпочити на батьківщині. Театр драми та комедії дуже сподобався, за свою ціну він дуже хороший. Гарне тихе місце, привітні хостел і адміністрація, підказували куди краще поїхати, що подивитися і де відпочити. Прибирання в номерах проводилася кожен день. Дуже сподобався водій — гід Іван на екскурсію в Синевир, дуже веселий чоловік і дуже цікаво розповідає. Екскурсія залишила найяскравіші та найцікавіші спогади! Біля готелю «Срібний водогрей», який знаходиться в 2-х хвилинах їзди, виявили ресторан Калиба, з шалено смачною національною кухнею і прекрасним обслуговуванням! Рекомендуємо там побувати! Якщо говорити в загальному, враження про готелі Континент залишилися хороші! 🙂 а природа навколо просто заворожує! »

30.03.2017

Дуже сподобався відпочинок в готелі «Континент»: годували смачно, територія доглянута, красива, гуляти приємно. Їздили на екскурсії, піднімалися в гори, гуляли в лісі, плавали в басейні -не нудьгували. Обов’язково приїдемо ще. В цілому персонал дуже ввічливий, привітний, доброзичливий, зустріли нас дуже добре, оперативно поселили, (особливо адміністратор Евіта, яка все детально і цікаво розповідала і пояснювала коли були якісь питання (дуже вам Евіта спасибі)) Відпочинок дуже сподобалися.

30.03.2017

Вибрали готель по акції Покупон. Відпочивали з чоловіком і дитиною 8 років. Приїхали раніше ( до 8 ранку ) і нас без проблем заселили. Номер був з виходом на терасу. Вид СУПЕР! Прибирали сумлінно, кожний день. Wi-Fi сигнал гарний. Територія доглянута. Годування відмінне, порції великі. Ввічливий, чуйний персонал. Все ДУЖЕ сподобалось!!!

30.03.2017

Гарний відгук Kostay Zaharov про відпочинок в Карпатах

Я не большой специалист, но для меня время пребывания в отеле :Континент было просто изумительным!!!
Замечательная атмосфера.
Превосходный персонал.
Качественное обслуживание.
Хорошая и главное вкусная пища.
Бильярд, баня, бассейн, спортивная площадка ,беседки,парковка, магазин в 20ти метрах.
Можно перечислять долго.
Я остался очень доволен!!!
Рекомендую всем!!!

02.10.2017

Юлия Размыслова

Отдыхали в «Континенте» в апреле 2019 г. Приветливый персонал, удобный номер, все есть, что необходимо для « стандарта». Соответственно этому и питание. Приносили все быстро, свежее. Общая атмосфера позитивная. Место красивое, чистое. Отдыхом осталась довольна. Спасибо всем!

08.07.2019