Розваги готель “Мараморош”

Адміністратор з вами зв'яжеться для уточнення вільних номерів

close
Бронювання

Санаторне Лікування

На відстані 200 метрів від готелю Мараморош, ви можете пройти курс оздоровчого лікування в санаторії «Карпатія». Санаторій спеціалізується на лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту, жовчовивідних шляхів, печінки, сечовивідної системи, обміну речовин, органів дихання, бронхіальної астми, алергій та багатьох інших.

Шаянські Озера

Шаянські озера – одна з основних зон відпочинку бальнеологічного курорту Шаян.  На території ви можете взяти на прокат човен або катамаран, пляжі обладнані всім необхідним для приємного відпочинку

Термальні води Велятино

Термальні води – підземні води, що мають підвищену температуру (вище 20°С). У теплопостачанні існує розподіл джерел слаботермальні (20-50е С), термальні (50-75е С) і високотермальні (75-100″ С), а в бальнеології теплі або субтермальні (20- 37° С), термальні (37-42° С) і гіпертермальні (більше 42′ С).

Озеро «Синевир»

Озеро «Синевир» вважається найцікавішим об’єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток, як найглибше і найбільше за площею гірське озеро України. Площа його водного дзеркала близько 7 гектарів. Замовити Екскурсію ви можете на рецепції готелю.

Дегустація сиру

Дегустація сиру на “Селиській сироварні”. Це одна з найвідоміших сироварень українських Карпат та України, де виготовляють справжній сир швейцарської якості, що отримав своє визнання та популярність в Україні.Екскурсію ви можете замовити на рецепції готелю.

Центр Лозоплетіння

У 5 кілометрах від міста Хуст, що в Закарпатській області, розташувалося процвітаюче селище Іза, з великими і красивими будинками. Іза є столицею лозоплетіння, побувавши в селищі, ви можете придбати там не тільки сувеніри, але й цілі комплекти плетених меблів. Екскурсію ви можете замовити на рецепції готелю.

Замок Канків

Замок Канків мав форму чотирикутника (46,9 x 44,8 м) з масивними квадратними вежами по кутах, мав велику в’їздну браму. П’ята башта була над брамою. У середині замку місцями видно фрагменти проміжних стін. Кажуть, з замку вів у місто підземний хід.

☎️+ 38 067 550 20 30

+38 067 635 38 00