Розваги готель “GLORY-EXTREME RESORT”

Адміністратор з вами зв'яжеться для уточнення вільних номерів

close
Бронювання

За́мок Пала́нок (Мука́чівський за́мок)

У південно-західній частині Мукачева стоїть Мукачівський замок, одна з найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам’яток Закарпаття XIV—XVII століть. Замок побудований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Точна дата заснування замку невідома, але в документах, які датуються XI століттям, він уже згадується. Екскурсію ви можете замовити на рецепції готелю.

Термальні води «Берегово»

Води Берегово – кремнево-азот-вуглекисло-хлоридно-натрієві високої мінералізації. . Вони каламутні, через особливості хімічного складу, з їх допомогою лікують серцево-судинні хвороби, артрит, варикоз, остеохондроз , нервову систему.Воду в Берегово добувають із глибини 1080 – 1150 м, її температура 57, для купання її охолоджують. Температура в басейнах постійна і становить приблизно 33⁰С (в дитячих басейнах – 36⁰С).Екскурсію ви можете замовити на рецепції готелю.

Термальні води «Косино»

«Косино» – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини, розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини.  Гарячий гейзер термальної води прямує із свердловини глибиною 1190 м під землею та потрапляє в термальний басейн з температурою 40-45°C. На великій території працює 7 басейнів, чотири з них – із термальною водою 36, 38 і 40 градусів. Екскурсію ви можете замовити на рецепції готелю.

Озеро «Синевир»

Озеро «Синевир» вважається найцікавішим об’єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток, як найглибше і найбільше за площею гірське озеро України. Площа його водного дзеркала близько 7 гектарів. Замовити Екскурсію ви можете на рецепції готелю.

SPA-центр «Reikartz»

SPA-центр знаходиться в готелю «Reikartz»в 5 хвилинах від готелю”GLORY-EXTREME RESORT”. Тут вас чекають унікальні оздоровчі процедури:, басейн з морською водою для дітей і дорослих, аквааеробіка, тренажерний зал, масажі, Косметолог і ін.

☎️ 067 550 20 30