Готель «Тіроль» De Luxe

Готельно – ресторанний комплекс «Тіроль» De Luxe розташований в екологічно чистому районі (регіоні) Закарпаття серед чудової природи Карпатських гір зі свіжим гірським повітрям.

На території комплексу знаходиться тематичний однойменний ресторан з авторською кухнею, поряд з яким розмістилися 4 котеджі, з комфортабельними номерами.

Приємним доповненням буде австрійська кухня, яка не має аналогів в нашому регіоні. До Ваших послуг завжди привітний персонал ресторану «Тіроль» De Luxe, стильний інтер’єр, неймовірний пейзаж на відкритій терасі, вишукана кухня і багато інших пріоритетів.

Розміщення котеджів дозволяє гостям ознайомитися з видами цієї місцевості. Сучасні номери оснащені всім тим, що вимагає гість протягом свого перебування в нашому комплексі. У кожному котеджі є по чотири номери, які шумоізольовані і не створюють незручності сусідам. Ви можете бути спокійні за свій транспорт протягом ночі і дня, завдяки зручній парковій та цілодобовій охороні.

На території комплексу розташовано озеро з проточною водою.

Слід зазначити, що ресторанно-готельний комплекс, що складається з ресторану і чотирьох сучасних котеджів, розташований в безпосередній близькості від заповідника «Тополина» Закарпатської області Свалявського району, що дає можливість відпочиваючим цілий рік насолоджуватися чарівними пейзажами і тишею. Екологічно чисте свіже повітря, насичене божественним ароматом цілющих трав і гірських квітів. Тут неодмінно сподобається всім – як любителям умиротворення, так і прихильникам більш активних видів відпочинку. Швидкозмінний темп сучасного життя змушує людину знову і знову повертатися до природи для усамітнення і поповнення морально-фізичних сил. Такий відпочинок має антистресовий характер, – ви начебто потрапляєте в іншу реальність, в якій немає щоденної суєти, напруги і необхідності всюди встигнути і все контролювати. А є прогулянки по лісу і полонинах з великою кількістю квітів і нескінченної зеленню трав, пікніки, риболовля, велосипедні прогулянки.

Карта для бронювання
4731 1856 1483 7620
Яровенко Каріна

+38 (067) 323 6789

Як проїхати?

Групові заїзди:
+38 (098) 160 00 42
Солочин, урочище «Полянки» 281
E-mail: sion@yartrans.ua