Готель «Тіроль»

Адміністратор з вами зв'яжеться для уточнення вільних номерів

close
Бронювання

Готельно – ресторанний комплекс «Тіроль»  розташований в екологічно -чистому регіоні Закарпаття , серед чудової природи Карпат і свіжого гірського повітря.

На території комплексу ви зможете смачно поїсти  в тематичному однойменному ресторані з авторською кухнею, поряд з яким розмістилися 4 котеджі з комфортабельними номерами.

Приємним доповненням вашого відпочинку буде австрійська кухня, яка не має аналогів в нашому регіоні. До Ваших послуг завжди привітний персонал ресторану «Тіроль», стильний інтер’єр, вишукана кухня, а неймовірний пейзаж на відкритій терасі не залишать вас байдужими.

Розміщення котеджів дозволяє гостям ознайомитися з видами цієї місцевості. Сучасні номери оснащені всім необхідним для приемного відпочинку  протягом свого перебування в нашому комплексі. У кожному  котеджі є по чотири номери, які шумоізольовані і не створюють незручності сусідам. Ви можете бути спокійні за свій транспортний засіб під час відпочинку, завдяки зручній парковці та цілодобовій охороні.

На території комплексу розташовано озеро з проточною водою.

Слід зазначити, що ресторанно-готельний комплекс, що складається з ресторану і чотирьох сучасних котеджів, розташований в безпосередній близькості від заповідника «Тополина» Закарпатської області Свалявського району, що дає можливість відпочиваючим цілий рік насолоджуватися чарівними пейзажами і тишею. Екологічно чисте свіже повітря, насичене божественним ароматом цілющих трав і гірських квітів.  Швидкозмінний темп сучасного життя змушує людину знову і знову повертатися до природи для усамітнення і поповнення морально-фізичних сил. Такий відпочинок має антистресовий характер, – ви начебто потрапляєте в іншу реальність, в якій немає щоденної метушні, напруги і необхідності всюди встигнути і все контролювати.  Ви зможете відпочити прогулянками  лісами й полонинами з великою кількістю квітів і нескінченністю зеленних трав, або организувати собі більш активний відпочинок  з пікніками, риболовлею та  велосипедною прогулянкою.

Як проїхати?

Групові заїзди:
+38 (098) 160 00 42
Солочин, урочище «Полянки» 281
E-mail: sion@yartrans.ua