Путiвки “Glory Family Park”

Адміністратор з вами зв'яжеться для уточнення вільних номерів

close
Бронювання

Акція! Відпочивай з All inclusive у котеджі в ЕКО-зоні Києва

‼️Акція! Відпочивай з All inclusive у котеджі в 🌿ЕКО-зоні Києва❗️Лише ➡️ 3600 грн. на ДВОХ за 4 дні 👉 3 раз.харчування 🥘, БАСЕЙН🏊‍♂️, тренажерний зал 🏋️‍♂️, сауна, більярд 🎱, велосипеди 🚵‍♂️! А також ПАРК 🌳, озеро🤽‍♀️, ХАМАМ, катамарани 🚣‍♀️. Готель 🏨 “Glory Family Park” ➡️ 12 км від Києва, с. Мощун!

Акція до Пасхи Номер на двох в котеджі на березі озера під Києвом

🔥 Акція до Пасхи🏡 Номер на двох в котеджі на березі озера під Києвом за  4200 грн./за 4 дні 👉 зі сніданками🍨, мангал🍖, БАСЕЙН 🏊‍♂️, тренажерний зал 🏋‍♂️, сауна, більярд 🎱, велосипеди 🚵‍♂️! А також ПАРК 🌳, озеро🤽‍♀️, ХАМАМ, катамарани 🚣‍♀️. Готель 🏨 “Glory Family Park” 12 км від Києва, с. Мощун!

Акція! Власна ВІЛЛА у САНАТОРНІЙ зоні!

🎯Акція! Власна ВІЛЛА у 💯 САНАТОРНІЙ зоні! ➡️ 12 км від Києва! Лише ➡️ 3300 грн. на ДВОХ за 4 дні 👉 2 раз.харчування 🥘, БАСЕЙН🏊‍♂️, тренажерний зал 🏋️‍♂️, сауна, більярд 🎱, велосипеди 🚵‍♂️! А також ПАРК 🌳, озеро🤽‍♀️, ХАМАМ, катамарани 🚣‍♀️. Готель 🏨 “Glory Family Park”с. Мощун!

На 4 дні/3 ночі, з 2х раз. харчуванням!”

Акція! Пасха на ВІЛЛІ біля Озера під Києвом!

Акція! 🌿Пасха на ВІЛЛІ біля Озера 🏡 під Києвом! Лише  4800 грн. на ДВОХ за 4 дні 👉 зі сніданкам🍨, мангалом🍖, БАСЕЙН🏊‍♂️, тренажерний зал 🏋️‍♂️, сауна, більярд 🎱, велосипеди 🚵‍♂️! А також ПАРК 🌳, озеро🤽‍♀️, ХАМАМ, катамарани 🚣‍♀️. Готель 🏨 “Пуща-Лесная”  12 км від Києва с. Мощун!

All inclusive під Києвом на ШАРУ

❗️All inclusive 👀 під Києвом на ШАРУ❗️
Лише ➡️ 2400 грн. на ДВОХ за 4 дні, все включено 👉 3 раз.харчування 🥗, БАСЕЙН🏊‍♂️, тренажерний зал 🏋️‍♂️, сауною, більярд 🎱, велосипеди 🚵‍♂️ ! А також ПАРК 🌳, озеро🤽‍♀️ , ХАМАМ, катамарани 🚣‍♀️. Готель 🏨 “Glory Family Park”➡️ 12 км від Києва, с. Мощун!

Вікенд під Києвом за "ТРИ Копійки"

Лише  2100 грн. на ДВОХ за 4 дні з 👉 2 раз.харчування 🥗, БАСЕЙН🏊‍♂️, тренажерний зал 🏋️‍♂️, сауна, більярд 🎱, велосипеди 🚵‍♂️! А також ПАРК 🌳, озеро🤽‍♀️, ХАМАМ, катамарани 🚣‍♀️. Готель 🏨 “Glory Family Park”  12 км від Києва, с. Мощун!