Путівки в Карпати в будь-яку пору року

Варианты уютных отелей для комфортного отдыха в украинских КарпатахВаріанти затишних готелів для комфортного відпочинку в українських Карпатах
Підібрати цікавий в усіх відношеннях відпочинок для всієї сім’ї часом буває досить складно. Адже у кожної людини свої інтереси і захоплення. Одним до душі активний відпочинок, іншим підходить спокійний, розмірений, треті люблять галасливі сучасні мегаполіси. Напевно, все одно ніхто не відмовиться від відпустки в надзвичайно красивому і мальовничому місці, де можна повністю злитися з природою. Таких в Україні велика кількість. Найбільш неймовірними є українські Карпати.

Варіанти затишних готелів для комфортного відпочинку в українських Карпатах
Варианты уютных отелей для комфортного отдыха в украинских Карпатах
Погодьтеся, Карпати можуть постійно «обдаровувати» туристів незвичайним відпочинком в будь-який час року. Всесвітньовідомі гірськолижні курорти, катання на санях, підкорення гірських вершин взимку. Або піші прогулянки, катання на конях, спуск по річці на байдарці, різноманітні захоплюючі екскурсії влітку. Восени відпочинок в Карпатах дає можливість отримати насолоду від «буйства фарб». Це видовище точно ні з чим не зрівняється – оксамитові простори, прикрашені різноманіттям колірної гами.

Поїздка в Карпати може запам’ятатися Вам на довго, якщо скористатися послугами туристичного оператора «СіонТур». Компанія пропонує на вибір провести відпочинок в комфортабельних готелях:

  • «Смерекова хата»;
  • Комплекс «Сіон»;
  • «Континент»;
  • «Берлога».

Варіанти затишних готелів для комфортного відпочинку в українських Карпатах
Номери будь-якого готелю оформлені з особливим смаком, маючи свою «родзинку». Оснащені всією необхідною технікою, хоча особливо вона може Вам не знадобиться. Інформація про ціни, періоди заїзду, адреси вказані на сайті компанії. Також готелі надають масу цікавих заходів, розваг, дають можливість проводити корпоративи, розміщуючи від 20 осіб.