g

Погода в Карпатах – у природи немає поганої погоди

Погода в Карпатах досить мінлива в будь-яку пору року, як влітку, так і взимку. Однак, від цього гори Карпати не стають менш привабливими для туристів. Здається, що навіть синоптики не завжди можуть передбачити чергове природне явище, зниження або підвищення температури повітря, атмосферний тиск, буде дощ, туман, сніг або вигляне сонце.

Опади у вигляді дощу або похмура погода тут можуть змінитися за сьогодні кілька разів, а вже завтра все повториться знову. Клімат в Закарпатській області настільки “грайливий”, що в туристичну поїздку туристам доведеться брати і літній і теплий одяг одночасно. Розраховувати на випадок не доводиться.

Найвідомішими курортами та туристичними зонами є такі міста як Поляна, Буковель, Сколе, Яремче та інші. Досвідчені мандрівники вже знають, що з цією природою змагатися не варто, і краще взяти з собою кілька видів одягу, щоб відпочинок в Карпатах був комфортним і приємним незалежно від погоди.

Однак, якщо ви шукаєте затишку, то ми завжди раді новим гостям в готельному комплексі “Континент”. Ввічливий обслуговуючий персонал, комфортні номери, басейн на території готелю, екскурсійні програми і багато інших додаткових послуг. Ми зробимо все, щоб ваш відпочинок в Карпатах не залежав від погодних умов.