Підйомники і траси Карпат

З кожним роком якість обслуговування в Карпатах набагато поліпшується. Місцеві жителі всіляко намагаються упорядкувати свої території, щоб залучити якомога більший потік туристів. Підйомники старі оновлюються, готуються безпечні траси для спусків. Зимовий відпочинок в Карпатах в основному орієнтований на катання на лижах, сноубордах, тому без якісної інфраструктури просто не обійтися.

Зимовий курорт в Карпатах

Самим популярним серед туристів гірськолижним курортом Карпат є Яремче. Інфраструктура тут менш розвинена, але і ціни на проживання, оренду спорядження та інші послуги набагато нижчі. Вартість витягу в Буковелі доступна практично кожному туристу. Ось чому сюди їдуть на відпочинок цілими сім’ями або колективами.

Місцеві жителі вже точно знають, як і чим розважити гостей. Гостинність підкуповує буквально відразу, адже перед проявом доброзичливості ніхто не зможе встояти. Домашня кухня без додавання хімічних складових, свіже гірське повітря, чудові величні пейзажі, все це робить відпочинок в Карпатах незабутнім. Сюди хочеться повертатися знову і знову. Гори завжди такі різні і такі умиротворені. Тут знаходять натхнення художники і поети, набираються сил співробітники багатьох компаній.

Не залишаються без уваги і новачки. При необхідності можна відправитися на траси для лижників-аматорів. В основному гірськолижні траси розкидані один від одного на значній відстані, тому слід розрахувати час, щоб дістатися до них. Відпочинок в Карпатах залишається улюбленим заняттям наших співгромадян. Не пропустіть і ви можливість відпочити недорого і з душею.