s

Пам’ятки Закарпаття. Найцікавіші місця, які обов’язково потрібно відвідати

Пам’ятки Закарпаття цікаві для туристів круглий рік.

Влітку це можуть бути прогулянки в гори, де можна відправитися на збір грибів та ягід. Купання в гірських і мінеральних джерелах просто захоплює дух. Можна відправитися в розважальний гастрономічний тур або вибрати екстремальний вид відпочинку, щоб підкорити найвищу точку Карпат – гору Говерла.

Восени в Карпатах спокійно, романтично і трохи дощитиме. Можна покататися на велосипедах, відвідати винні льохи.

Відпочинок в Закарпатті взимку в основному розрахований на відвідування гірськолижних курортів, адже тут величезна кількість трас різного рівня складності. Однозначно, нудьгувати в Карпатах не доведеться. Так давайте детальніше розглянемо визначні пам’ятки Закарпаття, які потрібно обов’язково відвідати.

Отже, список місць, які неодмінно зацікавлять туристів, що відправилися на відпочинок в Закарпатті.

 

 • Географічний центр Європи – знаходиться поблизу села Ділове, у Рахівському районі.
 • Озеро Синевир вважається самим мальовничим озером України. Місцеві жителі розповідають безліч дивовижних легенд про це озеро.
 • Водоспад Шипіт недалеко від села Пилипець є найвищим і повноводним водоспадом Закарпаття. Щоб подивитися велич гірського водоспаду сюди щорічно приїжджають сотні тисяч туристів. Також під час цієї поїздки можна відразу ж відвідати ще кілька водоспадів – Воєводино, Скакало, Соловей, Червоний партизан.
 • Звичайно ж, побувати в Карпатах і не підкорити найвищу гору України – Говерлу, просто неможливо. Небажано вирушати в експедицію в супроводі досвідчених гідів.
 • Долина нарцисів — це унікальний біосферний заповідник, де ростуть дикі гірські нарциси. Звичайно, сюди краще приїжджати навесні під час цвітіння рослин.
 • Термальні джерела Берегово – являють собою обладнаний басейн. Його можна відвідувати цілий рік. Хлоридно-натрієва мінеральна вода підходить для лікування шкірних захворювань, опорно-рухового апарату, нервової системи.
 • Мінеральні води — це окремий пункт відпочинку в Закарпатті. Багато туристичних агентств пропонують спеціальні оздоровчі тури в Карпати, адже це саме екологічно чисте місце в Україні. Сукупність чистого гірського повітря з фітонцидами, мінеральні води, задоволення від подорожі – все це дає відмінний результат в оздоровленні організму. Самим популярним на сьогоднішній день є відпочинок в Поляні. Тут знаходяться такі мінеральні джерела “Поляна Квасова” і “Поляна Купель”. Недалеко від джерел знаходиться готель “Континент”, який затишно розташує кожного гостя в комфортабельних номерах зі всіма зручностями. Інфраструктура готелю “Континент” настільки зручна і розвинена, що можна за час відпустки і оздоровитися, і відвідати всі визначні пам’ятки Закарпаття. Відпочинок в Поляні в готелі “Континент” найбільш оптимальний варіант для недорогої подорожі. В с. Солочин можна попити мінеральної води “Лужанська”. Село Шаяни славиться своєю мінеральною водою “Шаянська”, яка за своїм складом може скласти конкуренцію “Боржомі” і “Єсентуки”.
 • Липова і сакурова алея вважається найдовшою в Європі, а її довжина становить 2,2 км. Вона знаходиться на набережній річки Уж. Тут цвітіння відбувається таким чином, що один сорт липи відцвітає і тут же зацвітає інший. В кінці квітня – на початку травня, тут зацвітають екзотичні сакури. Туристи великим потоком приїжджають сюди в цей час, щоб насолодитися пишним цвітінням сакури.
 • Ужгородський замок-фортеця колись був резиденцією давньоруського князя Люборца. У наш час, це краєзнавчий музей, який займає 30 залів. Фонд експозицій налічує більше 100 тис. експонатів.
 • Замок Паланок в Мукачево – прекрасно збережений середньовічний замок. Практично всі кімнати відкриті для відвідування туристами, а додатково можна найняти гіда, який розповість історію замку.
 • Шенборнський замок вважається ідеальним місцем для відвідування молодими парами. Тут дух романтики ніби витає в повітрі.
 • Невицький замок знаходиться в селі Кам’яниця в 12 км від Ужгорода.

Це далеко не весь перелік пам’яток Закарпаття, які варто обов’язково відвідати. Щоб зручніше було переміщатися і розібратися в своїх маршрутах краще мати при собі карту пам’яток Закарпаття. В готелі “Континент” до числа додаткових послуг можна замовити насичену екскурсійну програму по визначним місцям Закарпаття.

Приїжджайте до нас хоч сьогодні, ми завжди раді гостям!