Готелі

Відпочинок на гірськолижному курорті в Карпатах в недорогому готелі

Зимовий відпочинок в українських Карпатах досить популярний як серед жителів України, так і серед туристів з інших країн. Найвищою точкою Карпат є гора Говерла.  Кліматичні умови і погода настільки сприятливі, що тут досить успішно розвивається туристичний бізнес.

Кращий відпочинок в Карпатах

Найбільш популярним відпочинком тут є гірськолижний туризм. Зимою сюди приїжджають сотні тисяч туристів покататися на лижах. Вони заздалегідь бронюють номери для проживання в затишних еко котеджах біля річки або озера.

Недорого не означає погано. Низькі ціни, але європейський сервіс обслуговування гостей.

Корпоративи в Карпатах – одна з кращих розваг для вашого колективу. Конференц сервіс на високому рівні. Групові заїзди – досить поширена практика. Крім того, ви можете провести гарний сімейний оздоровчий, активний відпочинок у Закарпатті. Спа комплекси, санаторії та туристичні бази дають можливість гарно відпочити з дітьми від домашніх турбот. Після виснажливих, але цікавих тур поїздок, вас чекає ситна вечеря та колоритна українська музика.

Мы предлагаем покататься на лучших горнолыжных трассах Карпат
Найкращі готелі з VIP номерами. На території розташовані криті або відкриті басейни, чани з трав’яними ванами, ігрові майданчики та багато іншого. При цьому, незважаючи на дешевизну, кількість послуг і якість обслуговування залишаються на висоті.
Карпати гарні у будь-який сезон. Ви можете завітати сюди взимку або літом, на декілька днів або на тиждень, на новий рік або для святкування важливої для вас сімейної дати.
Буковель,  Славське або Поляна вважають найбільш привабливими курортами для туристів. Вибір залежить від суми (грн), яку ви готові витратити на відпочинок.
Щоб відпочити в Карпатах недорого, замовляйте номер в одному з готелів:

  • “Континент”в Закарпатській області, с. Поляна вул. Сонячна, 59
  •  “Мараморош” , с. Шаян
  • “Тіроль” – готельно-ресторанний комплекс, с. Солочин, урочище «Полянки» 281
  •  “Glory Extreme Resort” с. Жденієво
  • “Здравниця Карпат – Сіон”, с. Поляна, вул. Курортна, 19
  • “Glory Forest”  с. Жденієво

 

Підйомники і траси Карпат

Катання на лижах в Карпатах