Курорт-Готель “Континент Сіон” в Закарпатті

Адміністратор з вами зв'яжеться для уточнення вільних номерів

close
Бронювання

Готельний комплекс «Континент», ніколи не дає сумувати туристам. У програму готелю входять цікаві екскурсії в Мукачево, щоб познайомитися ближче зі старовинними замками, відвідування Ужгорода, також Косино та Берегово, поніжитись в термальних басейнах та багато іншого.
Готель має у своєму розпорядженні має 34 номери, різної цінової категорії.

У вартість кожного номера входить сніданок. Також надається користування критим  та в літній период відкритим басейном, можливість проводити корпоративні збори в конференц-залі, обладнаному необхідною апаратурою.   Ресторан з альтанками доставить гостям насолоду від  страв української та європейської кухні, а також порадує панорамними видами на Карпатські гори.

Готельний комплекс  розташований поблизу джерел з цілющими мінеральними водами, які визнані кращими в Європі і СНД. Вода має карбонатний склад, якого так потребує кожен організм. Тому Ви зможете отримати певне оздоровлення, саме в Поляні Закарпаття.

Зимове село Поляна повне можливостей, які перетворять вашу подорож на справжню зимову казку. Основною розвагою у зимову пору,є катання на лижах, санках, сноубордах, тому мешканцям нашого готелю для катання нікуди не потрібно їхати тому, як готель має поруч схил, довжиною 800 метрів і підйомник.

Плюси:

  1. Не витрачається час на дорогу, що дуже важливо.
  2. Відмінний підйомник, за яким ведеться суворий контроль.
  3. Прокат усього необхідного спорядження
  4. Немає черг

Чекаємо своїх постійних та нових клієнтів для організації відмінного відпочинку в Поляні з басейном, який поєднує в собі природу і комфорт.

Як проїхати?

Групові заїзди:
+38 67 6926167
с.Поляна, вул. Сонячна, 59
E-mail: sion@yartrans.ua