Ресторан готельного комплексу Сіон в Карпатах

Прекрасний ресторан в Карпатах на базі відпочинку Ільз славиться першокласної кухнею і якісним сервісом. Бездоганна відпустка на базі відпочинку з харчуванням передбачає не тільки комфортабельне розміщення, цікаве проведення часу і захоплюючу природну красу навколо, але і прекрасну їжу, яка стане запорукою достатку, благодушного настрою і повноцінного відпочинку. З цієї причини харчування готель ставить на чільне місце, розглядаючи його як один із заходів задоволення природних потреб гостей.

Гармонійне поєднання автентичної гуцульської та класичної європейської кухні в нашому ресторані переконає вас у тому, що відпочинок в Карпатах з харчуванням може бути чудовим. Якісне виконання і оригінальна подача страв не змусять вас розчаруватися. Ми дбаємо про здоров’я відвідувачів та репутації туристичної бази, а тому використовуємо виключно екологічно чисті продукти, вирощені самостійно.

У нашому меню ви знайдете вражаючий вибір десертів і багату чайну карту, а також спеціальний розділ для послідовників здорового способу життя.

Спробуйте унікальні гуцульські страви від нашого шеф-кухаря. Це неймовірно смачно! Проведіть вечерю з келихом вишуканого вина при свічках, що створить романтичну атмосферу. Мальовнича природа Карпат і курорту Решітка взагалі розташовують до романтики, а розкішні страви, які ми готуємо, додадуть вишуканості і витонченості вашій вечері.

Ресторан Карпати відрізняється стильним інтер’єром. Затишний банкетний зал зручний для проведення банкетів і ділових зустрічей. Чудовий вид і дизайн території створюють відмінні умови для фотосесії і відеозйомки.

Відпочинок з харчуванням на нашій базі не передбачає консерватизм і закостенілість. Ми постійно пропонуємо найцікавіші тематичні меню, пов’язані з певними подіями, щоб урізноманітнити гаму смакових відчуттів, і розважальні програми, що сприяють створенню приємної обстановки під час вечері.