Обрати незабутній відпочинок в Карпатах влітку

Відпочинок завжди приносить масу позитивних емоцій, вражень. Україна сповнена прекрасними неповторними краєвидами. Одним з таких місць для українців і гостей країни протягом багатьох десятиліть є Карпати, озеро Синевир і курортне селище Славське. Мальовнича природа і гостинність місцевих жителів дозволили створити для туристів відпочинок на будь-який смак. Приваблюють відпочиваючих і безліч пам’яток Івано-Франківської області, Львівської та інших.

Влітку  відпочинок в Карпати  можна урізноманітнити риболовлею, збиранням в лісі грибів, ягід, купанням в кристальних озерах, термальних джерелах з дітьми. В зелений туризм включено багато екстриму, більш активних розваг.

Поїхати в Карпати взимку можна на гірськолижні курорти, зайнятися фрірайдом, катанням на квадроциклах. Туристична компанія СіонТур для своїх клієнтів надає комплекс комфортабельних готелів для проживання. Затишний відпочинок Вам гарантують такі готелі:

  • Червона рута – розташований в центрі комплексу Буковель, поблизу підйомника, затишні номери можна бронювати заздалегідь. Недорого, але якісно;
  • Сіон – футбольний, волейбольний майданчики, басейн з підігрівом, ресторан, конференц-зал;
  • Континент – наявність цілющої мінеральної води, басейн, масажний кабінет, оздоровчі процедури, сауна, кухня з вишуканими стравами та інше.

Літом можна вибрати рафтинг, парапланеризм або катання над гірськими вершинами по канатній дорозі. Наша компанія пропонує низькі ціни за цікавий відпочинок з можливістю оплати за кожен день проживання.