1

Недоторкана природа Карпат для дивовижного відпочинку

Чому так багато говорять про красу і велич українських Карпат? Адже тут практично відсутня цивілізована інфраструктура. Жителі загубившихся сіл можуть місяцями не залишати свої володіння. Немає ніякої можливості зв’язатися із зовнішнім світом, телебачення тільки по супутнику, а інтернет в типовій глибинці щось дивовижне. Секрет вибагливості до наших гір в тому, що саме тут можна просто переміститися в іншу реальність. Не дивлячись на недоліки цей світ практично ідеальний.

Розлогі села, це окреме унікальне королівство. Воно обрамлене гірським кільцем, а в середині неодмінно буде плескатися весела річечка. Густа висока зелень замінює рутинні багатоповерхові будинки. Цивілізація ще не встигла сюди дістатися, та й головні захисники природи, місцеві жителі, суворо стежать за дотриманням чистоти і порядку.

Тут можна вкотре переконатися, що природа є кращим скульптором і жоден майстер-архітектор не зрівняється з нею. Величні могутні хитромудрі форми здатна створити тільки вона. Таємні ходи в печерах, круті спуски і підйоми, образи химерних істот з області фантастики. Фантазії є де розгулятися.

А що ж говорити про унікальний тваринний світ! Головними господарями масивів і рівнин є рідкісні тварини і птахи. Вони можуть ховатися далеко в глибинці або «порадувати» людей своєю навалою. Здається, що місцеві жителі завжди готові зустріти нашестя вовків або лисів. Кожен камінь, кожна гора, гілочка і деревце, все це створює відчуття невагомості в часовому просторі. Розумієш, наскільки мала людина і наскільки могутня природа. Люди лише її нікчемний відгомін.

Замовити тур в Карпати і зупинитися в одному з комфортабельних готелів можна на нашому сайті. У нас є все для того, щоб зробити ваш відпочинок незабутнім, а наші працівники знають, як догодити гостям.