Недорогий відпочинок в Карпатах в найкращих готелях

Назва готелюЦіна, грн.
Готель “Континент”
Хостел160,00
Стандартвід 500,00
Готель “Здравниця Карпат – Сіон”
Стандарт650,00
Готель “Гірський затишок”
Люксвід 560,00
Готель “Славутич Закарпаття”
Стандартвід 550,00
Готель “Панська Ровінь”
Стандартвід 650,00
Готель “Free way”
Хостелвід 300,00
Doubleвід 900,00

Все ще не знаєте, де відпочити в Карпатах? Ми допоможемо вам зробити правильний вибір. Комплекс «Сіон» – відмінне місце для приємного і незабутнього відпочинку всією сім’єю, для веселого уїк-енду з дружною компанією або з колективом. Протягом року господарі курорту приймають гостей, незалежно, від обраного місця, вас чекають дерев’яні котеджі (з екологічних матеріалів) із затишними номерами і хорошим сервісним обслуговуванням, мальовнича, барвиста природа українських гір і дозвілля на будь-який смак.

Відпочинок в Карпатах взимку, як правило, тягне шанувальників гірськолижних видів спорту, а влітку гори зустрічають туристів первозданними, могутніми лісами і гаями, тишею і спокоєм. Дерев’яні будиночки комплексу «Сіон» знаходяться в дивовижних і барвистих районах Карпатських гір, комфортабельні, сучасні зруби розташовані у Львівській та Закарпатській області, в тихих хуторцях з приголомшливими видами зелених лісів і гірських річок.

Відвідавши курорт, ви заповните сили, відпочинете від міської суєти, отримаєте заряд енергії і натхнення. Сама природа подбає про ваше здоров’я: свіже повітря, первозданність хвойних лісів, кристальні озера і річки, а господарі туристичної бази подбають про ваше комфортне перебування: затишні будиночки, чудова, упорядкована інфраструктура, відмінний ресторан зі смачними, традиційними стравами місцевої кухні. Доступні ціни, розраховані на будь-який гаманець, приємно здивують вас.