Найкращий курорт в Карпатах з Сіон Тур

Карпати одна із самих мальовничих гірських систем. Вона прикрашена сизими вершинами і величними галявинами лісів. Місцеві жителі створюють відмінні умови для розвитку туристичних та оздоровчих зон. Мирно сплячі вершини, так і ваблять гостей, щоб людськими голосами розвіяти безтурботну тишу. Щорічно самобутні села приймають десятки тисяч туристів з України та інших країн світу.

Незабутні курорти Карпат

Найвідомішим курортом Карпат вважається Буковель. Особливо в зимовий період сюди відправляються нескінченні потоки людей, які бажають активно відпочити. Тут добре розвинена інфраструктура. Більшість готелів мають прекрасні умови для проживання, з місткими номерами, триразовим харчуванням і додатковими послугами у вигляді спа-салонів та інших оздоровчих процедур.

Кожен готель різноманітнює свої послуги, як тільки може, адже сервіс повинен бути на вищому рівні. Мережа комфортних готелів для відпочинку в Карпатах «Сіон» пропонує тільки найкращі готелі Карпат. Кожен з готельних комплексів унікальний і мають свою відмінну родзинку. Ви неодмінно захочете до нас повернутися ще багато разів.

У центрі затишного селища Поляна розташовується презентабельний готель «Континент». Тут є все щоб відпочити від настирливої ​​присутності туристів. Можна пити цілющу мінеральну воду, кататися на лижній трасі довжиною 900 м, відвідувати салони краси і просто дихати свіжим гірським повітрям. Повірте, в Континенті ви знайдете чим себе зайняти.

У невеликому селі Хащованя, Львівської області, знаходиться приватна садиба «Берлога» з власним озером, сауною на дровах, конференц-залом, і багатьма іншими принадами, які здатні прикрасити відпочинок в Карпатах. Екологічно чисте гірське район і його доброзичливі місцеві жителі назавжди залишаться у вашій пам’яті.

Готель «Смерекова Хата», це зразок гуцульського колориту. Сауна з басейном стане улюбленим місцем проведення часу. У зимовий період похід на гірськолижну трасу Політехнік займає всього кілька хвилин.

Погодьтеся, «Сіон Тур» пропонує дійсно кращі курорти Карпат і кращі місця, щоб розташуватися з комфортом на весь період відпочинку. Наші ціни вас приємно здивують, адже відпочинок в Карпатах доступний кожному, а якщо подорожувати з нами, то ви отримаєте заряд позитивних емоцій надовго.