Море вражень від прогулянок на квадроциклах

Одне з найпопулярніших  місць для відпочинку  в  Україні – це Карпати.  На курорти  Карпат поспішають  поспішають не тільки українці, а й туристи з ближнього зарубіжжя.  Цей дивовижний
куточок приваблює гостей  своїми багатими  природними  ресурсами,  культурною та історичною спадщиною,  традиційною гостинністю місцевих  жителів.  Українські Карпати  –  це відпочинок  на будь-який  смак  та у будь-яку пору року.

Щоб Ваша  відпустка була комфортною та яскравою, слід подбати про вдалий вибір Якісного готелю з високим рівнем стандартів обслуговування,  затишними номерами та  смачними стравами  у ресторані.

Всім цим вимогам відповідають  туристичний  комплекс «Сіон»  та еко-готель «Берлога». Готелі розташовані  у мальовничих куточках  Національного  природного парку «Сколівські  Бескиди».

Поціновувачів зимового відпочинку захоплюють  засніжені  схили, лижні траси,  сучасні підйомники,  –   екстрим  та  феєрверк вражень.

Влітку на гостей чекають  приголомшливі масиви  карпатських лісів, чисте гірське повітря, наповнене  запахами хвої,  чебрецю, м»яти та цілющого різнотрав»я, кришталеві джерела та стрімкі потоки. Ваш відпочинок зробить незабутнім  підкорення вершин,  прогулянки на квадроциклах та конях, екскурсійні подорожі, збір грибів, ягід та цілющого зілля.   У теплу пору року для Вас розцвітає долина нарцисів,  а на весні милують око   лісові галявини  з крокусами та первоцвітами.

У готелях  «Сіон»  та  «Берлога»  є послуга оренди квадроцикрів. Ця техніка допоможе Зробити Ваші подорогі  яскравішими та драйвовішими,  підкорити вершини,  насолодитися краєвидами гірських хребтів, подолати непрохідні русла потоків  та побувати на високих полонинах. Ваші подорожі можуть бути самостійними або у супроводі інструктора.

Гори чекають на Вас!