l

Літній відпочинок в Карпатах з дітьми чи без?

Карпати одне з найулюбленіших місць для відпочинку. Сюди відправляються як взимку, так і влітку, як всією сім’єю, так і невеликими компаніями. З наближенням літа, все більше батьків замислюються над тим, куди “прилаштувати” свою дитину на літо. У Карпатах розташована величезна кількість літніх таборів, які відповідають усім стандартам. Тут діти можуть поспілкуватися з однолітками з усіх куточків України, знайти собі нових друзів. Літні табори пропонують цікаву та насичену розважальну програму.

Відпочинок в Карпатах влітку

Багато батьків побоюються відправляти своїх дітей далеко від дому без особистого нагляду. Тому відмінним варіантом у такому випадку є влаштувати відпочинок і для батьків. У Карпатах таку велику кількість готелів, що не складе ніякої праці на час перебування дитини у літньому таборі, розміститися в одному з місцевих готелів. У той час поки дитина набуває навичок спілкування з однолітками, батьки теж зможуть чудово відпочити і приїжджати до дитини.

Чудову можливість відпочити влітку в Карпатах надає туроператор “Сіон Тур”. На вибір клієнтів пропонується цілий ряд комфортабельних готелів в різних районах Карпат. Кожен готель має свою родзинку, а також зручне місцерозташування. Розвинена інфраструктура, комфортабельні номери, можливість замовити захоплюючі екскурсії. Все це і багато іншого чекає клієнтів туроператора “Сіон Тур”. Доступні ціни, послужливий персонал і домашня обстановка зроблять відпочинок справді незабутнім.

Мережа готелів у Карпатах:

  • “Континент”
  • “Здравниця Карпат”
  • “Гірський затишок”
  • “Берлога”
  • “Free Way”
  • “Червона Рута”
  • “Рубель”

Кожен з готелів має розвинену інфраструктуру, а значить дістатися до обраного місця буде не важко. Замовити номер можна як заздалегідь, так і по приїзду. Персонал зробить все можливе, щоб вас поселили в самому зручному номері з самим захоплюючим видом з вікна.

На літньому відпочинку в Карпатах можна відчути весь гуцульський колорит, спробувати домашню гуцульську кухню. Розваг влітку в Карпатах не менше, ніж взимку. Хоч санки та лижі сховали, але на зміну їм приходять квадроцикли, велосипеди, кінні прогулянки, купання в гірських водоймах.

Замовити номер у готелі в Карпатах, можна зв’язавшись з нами по телефону або напишіть нам у зворотній формі, і ми самі вам передзвонимо.