s

Лікувальні санаторії Закарпаття

В Карпати можна поїхати в будь-яку пору року, як взимку, так і влітку. Тут можна не тільки відпочити всією сім’єю, взимку покататися на лижах, влітку купатися в гірських озерах. Також в Закарпаття їдуть з метою оздоровлення, адже тут розташована величезна кількість санаторіїв, термальних джерел, де можна оздоровити свій організм.

Звичайно, краще зупинитись не в самому санаторії, а в одному з місцевих готелів, так як умови проживання в готелях набагато краще, а дістатися до найближчого джерела або санаторію можна всього за кілька хвилин. Ми рекомендуємо зупинитися в одному з готелів:

Адреси готелів, вартість номерів у Карпатах, екскурсії в Карпатах можна знайти на нашому офіційному сайті.

В Закарпаття відправляються лікуватися люди, які страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту та опорно-рухового апарату, із захворюваннями серцево-судинної системи. Лікуванням захворювань шкт кваліфікуються в селищі Поляна. Це невелике селище і просто дуже мальовниче місце. Саме тут п’ють такі знамениті води Поляна Квасова, Лужанська, які рекомендують при підвищеній кислотності.

Всі санаторії в селі Поляна розташовані недалеко один від одного, а їх тут величезна кількість. Найстаріший санаторій — це “Сонячне Закарпаття” у якої є основний бювет. Практично всі готелі, санаторії Поляни користуються бюветом санаторію “Сонячне Закарпаття”.

Як правило гості найближчих готелів та просто бажаючі оздоровитися люди, купують курсівки саме тут. Варто сказати, що рівень проживання не дуже сподобається людям, які звикли до комфорту. Цим і пояснюється бажання оселитися в приватному готелі, а приходити в санаторій лише на процедури.

Найновіший з лікувальним рівнем санаторій в Поляні — це “Сонячна Долина”. Тут є новітнє діагностичне обладнання, басейн та інші умови.

Якщо ви приїхали до Закарпаття, щоб підправити здоров’я, то пропонуємо зупинитися в готелі “Континент”. Він знаходиться в безпосередній близькості від лікувальних санаторіїв і має розвинену інфраструктуру. Так що крім лікування, можна буде відвідати безліч цікавих екскурсій і подивитися місцеві визначні пам’ятки.